Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
29/04/2020 - 11:35

Otworzyli jarmark w Starym Sączu, a z tej radości aż czołówka była

Dziś, tuż przed godziną 6. ratownicy zostali zaalarmowani, że w Starym Sączu doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Nomen omen, stało się to właśnie przy tej ulicy, przy Wielkim Wygonie, przy którym wznowiono właśnie działalność starosądeckiego jarmarku.

Otworzyli jarmark w Starym Sączu a z tej radości aż czołówka była

Oczywiście w tytule pozwoliliśmy sobie na odrobinę ironii, ale faktem jest, że pierwsza odnotowana przez ratowników dzisiaj kolizja miała miejsce akurat przy drodze prowadzącej na targowisko przy Wielkim Wygonie, gdzie właśnie po raz pierwszy od wielu tygodni mógł się odbyć jeden z największych jarmarków m.in. płodów rolnych w naszym regionie.

Zobacz też: Nie będzie opłat za targowanie przy Wielkim Wygonie w Starym Sączu!

Otworzyli jarmark w Starym Sączu a z tej radości aż czołówka była

Co tu się podziało? Jak nas poinformował oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sącz, kobieta prowadząca volkswagena  na łuku drogi z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwny pas i w konsekwencji doprowadziła do czołowego zderzenia z również osobowym BMW. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć auta były uszkodzone na tyle, że musieli interweniować strażacy, którzy dezaktywowali rozlane płyny eksploatacyjne.

Kierowcy byli trzeźwi, policja uznała za winną kobietę z volkswagena i tym samym funkcjonariusze ukarali ją mandatem karnym.

ES e.stachura@sadeczanin.info Fot.: OSP w Starym SączuDziękujemy za przesłanie błędu