Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
22/05/2024 - 10:50

Pilne! Zaginął 51-letni Jacek Lenart. Jego życie może być zagrożone

Zaginął mieszkaniec województwa małopolskiego 51-letni Jacek Lenart. Mężczyzna od dziesięciu dni nie daje znaku życia. Jego życie może być zagrożone. Szukają go bliscy i policjanci.

51-letni Jacek Lenart jest mieszkańcem Kozłowa - wioski położonej na terenie powiatu miechowskiego. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 12 maja. W tym dniu wyszedł ze swojego domu, nie informując nikogo, kiedy wróci. Choć od jego zaginięcia minęło już dziesięć dni, wciąż nie skontaktował się ze swoimi bliskimi, którzy bardzo się o niego martwią. O pomoc w poszukiwaniach poprosili policjantów. Z informacji przekazanych przez funkcjonariuszy wynika, że to już kolejne zaginięcie 51-letniego mężczyzny. 

Zaginął 51-letni Jacek Lenart 

Zaginiony Jacek Lenart ma 173 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, krótkie blond włosy, niebieskie oczy i mały, prosty nos. Nad lewym uchem ma bliznę po operacji i implant, a pod prawym kolanem ma bliznę w kształcie księżyca. W dniu zaginięcia miał na sobie ciemne jeansowe spodnie, ciemny podkoszulek, kurtkę jeansową, czarną bluzę z kapturem i buty sportowe. Na ręce miał zegarek i bransoletkę. 

Zobacz też W bagażniku wywieźli go do lasu. Tam rozegrał się dramat

Jeśli widziałeś zaginionego Jacka Lenarta albo wiesz, gdzie teraz może przebywać, koniecznie skontaktuj się z policjantami, którzy czekają na wszelkie informacje pod numerem telefonu 47 83 46 200 lub numerem alarmowym 112. Każda informacja może być cenna. Prosimy również o udostępnianie naszego komunikatu na portalach społecznościowych, aby dotarł do jak największej liczby osób. Być może ktoś rozpozna zaginionego 51-latka i uda się go szybko odnaleźć całego i zdrowego. Dziękujemy za pomoc! ([email protected] Fot. KWP Kraków)Dziękujemy za przesłanie błędu