Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 sierpnia. Imieniny: Hilarii, Juliana, Lecha
18/04/2020 - 07:40

Pilne! Zaginął Józef Kozak. 63-latek ma problemy zdrowotne i zaniki pamięci

Od zaginięcia Józefa Kozaka minęły już dwa dni. Niestety do tej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z bliskimi. Jego życie może być zagrożone. Nie wiadomo, gdzie teraz przebywa i co się z nim dzieje. Jeśli widziałeś go albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w poszukiwaniach, koniecznie skontaktuj się z policją.

63-letni Józef Kozak jest mieszkańcem powiatu myślenickiego, a dokładnie Krzczonowa. Ostatni raz był widziany w czwartek 16 kwietnia. W tym dniu nie wrócił na noc do domu. Niestety do chwili obecnej nie skontaktował się ze swoimi bliskimi. Zmartwiona rodzina postanowiła zgłosić zaginięcie na policję.

Życie zaginionego 63-latka może być zagrożone, ponieważ mężczyzna ma problemy zdrowotne i zaniki pamięci. Nie jest zdolny do samodzielnej egzystencji. Możliwe, że wsiadł do samochodu i udał się w stronę Myślenic albo Krakowa.  

Zobacz też 16-latka chciała popełnić samobójstwo. Groziła, że wyskoczy z okna

Zaginiony ma około 180 cm wzrostu, szczupłą, przygarbioną budowę ciała, owalną twarz i krótkie, siwe włosy. W dniu zaginięcia ubrany był na szaro. Nie miał na twarzy maseczki ochronnej. Miał przy

Jeśli widziałeś zaginionego Józefa Kozaka albo posiadasz informacje, które mogą pomóc w odnalezieniu go, koniecznie skontaktuj się z policją pod numerem telefonu 112 albo 47 83 29  200. Prosimy również o udostępnianie tego artykuł na portalach społecznościowych. Dzięki waszej pomocy być może uda się szybko odnaleźć zaginionego 63-latka całego i zdrowego.

 RG [email protected], Fot. KWP KrakówDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)