Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
12/06/2019 - 10:25

Po doniesieniach o ekshibicjoniście, policjanci częściej nad Kamienicą

- Na widok dzieci obnażał się i bawił przyrodzeniem. Ta informacja opublikowana w mediach społecznościowych zszokowała mieszkańców i wywołała oburzenie.


W mediach społecznościowych pojawił się komunikat, który wywołał wielkie oburzenie wśród mieszkańców Nowego Sącza i Sądecczyzny. Z treści wiadomości opublikowanej w sieci wynika, że nad  Kamienicą w pobliżu miasteczka rowerowego i boiska do siatkówki plażowej, wczoraj siedział mężczyzna, który na widok dzieci obnażał się i bawił swoim przyrodzeniem. Według autora komunikatu, sprawa została zgłoszona na policję. Dzisiaj skierowaliśmy do sądeckich funkcjonariuszy pytanie w tej sprawie.

- Do Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu na chwilę obecną nie wpłynęło żadne zgłoszenie dot. osoby, która miałaby nad rzeką Kamienicą w Nowym Sączu obnażać się publicznie. Niemniej jednak policjanci otrzymali polecenie, aby w ramach patroli dokonywali systematycznych kontroli w rejonie rzeki Kamiennicy, a w szczególności w okolicy boiska plażowego i miasteczka rowerowego. Na chwilę obecną nie ujawniono takiej osoby - wyjaśniają policjanci.

Zobacz też Ekshibicjonista z Plant zatrzymany! Zboczeniec dostał stuzłotowy mandat

Przypomnijmy. W październiku ubiegłego roku pisaliśmy na łamach naszego portalu o starszym mężczyźnie, który przechadzając się po sądeckich Plantach, nagle zaczął się rozbierać i pokazywać swoje przyrodzenie. Robił to w pobliżu placu zabaw dla dzieci. Świadkowie natychmiast powiadomili policję, która zatrzymała ekshibicjonistę na gorącym uczynku

Do podobnego zdarzenia doszło w maju 2017 roku. Wtedy 51-letni mieszkaniec gminy Chełmiec obnażał się przed ludźmi, którzy spacerowali po sądeckich Plantach. Policjanci ukarali go mandatem w wysokości 100 zł.

Zobacz też Ekshibicjonista na sądeckich Plantach. Zboczeniec rozbierał się przy ludziach

Czy mężczyzna, który wczoraj był widziany nad Kamienicą to ten sam, który w ubiegłych latach został zatrzymany na sądeckich Plantach? Kim jest? Czy jest niebezpieczny? Czy leczy się psychiatrycznie? Jak na razie te pytania pozostają bez odpowiedzi.

RG [email protected], Fot. Ilustracyjna Sadeczanin.info Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)