Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
29/09/2020 - 15:40

Podcięły sobie żyły pod mostem heleńskim. Wcześniej rozegrał się jakiś dramat?

- Zobaczyliśmy te dziewczyny, kiedy przechodziliśmy mostem przez Dunajec. Dostrzegliśmy, że mają pokrwawione ręce – mówią wstrząśnięci sądeccy licealiści, którzy wezwali pomoc. Te dramatyczne sceny rozegrały się pod mostem heleńskim w Nowym Sączu.

Było przed czternastą, kiedy trójka licealistów, którzy przechodzili przez most na Dunajcu  dostrzegła dwie dziewczyny z zakrwawionymi rękami.

- Siedziały pod mostem. Pocięły się obie - mówi jeden z chłopaków. Znam je z widzenia.  Mają może trzynaście, czternaście lat.

Nic więcej o nich nie wiem – dodaje. - Najważniejsze, że żyją.

Czytaj też Było już ciemno, kiedy w nią uderzył. Tragedia na sądeckiej obwodnicy [WIDEO]

Licealiści wykazali się refleksem i zachowali zimną krew. - Natychmiast zadzwoniliśmy na 112 – dodaje drugi z chłopaków.  Bardzo szybko przyjechała policja i pogotowie.  

Czytaj też Deszczowy horror na drodze. Uderzyła w małżeństwo z dziećmi [ZDJĘCIA]

Obydwie nastolatki zostały zabrane do szpitala. Nie wiadomo w jakim są stanie. Sądecka policja na razie nie udziela żadnych informacji.

W całej tej sprawie na razie są same znaki zapytania. Czy była to podwójna próba samobójcza? A może wcześniej coś się wydarzyło? A może było to jak wołanie o pomoc? (jagienka.michalik@sadeczanin.info, fot. Jm. wideo Daniel Szalag )

Dwie nastolatki podcięły sobie żyły
Dramatyczne sceny rozegrały się pod mostem heleńskim w Nowym Sączu.


Dziękujemy za przesłanie błędu