Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 28 lutego. Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany
08/04/2019 - 13:15

Poranny koszmar na drodze krajowej. Motocyklista zakończył podróż w szpitalu

Na długo zapamięta dzisiejszy dzień motocyklista, który został poszkodowany w porannym wypadku w Uszwi. Mężczyzna zderzył się z samochodem. Podróż zakończył w szpitalu.

Tragicznie rozpoczął się ten tydzień dla jednego z motocyklistów. Dzisiaj rano, tuż przed godziną 6, jechał drogą krajową numer 75. Gdy przejeżdżał przez Uszew w powiecie brzeskim, nagle uderzył w niego samochód Volkswagen Passat. Motocyklista zakończył swoją podróż w rowie.

Zobacz też Straszny pech w Naściszowej. Roztrzaskane auta, dzieci w szpitalu [ZDJĘCIA]

Już po kilku minutach na miejsce wypadku na sygnale przyjechali strażacy, policja i pogotowie. Ranny kierowca motocykla skarżył się na ból. Okazało się, że ma złamane kości śródstopia. Załoga pogotowia zawiozła go do szpitala.

Kierowca Volkswagena miał więcej szczęścia. Nic poważnego mu się nie stało. Policjanci z Brzeska ustalili, że to właśnie on spowodował wypadek. Prawdopodobnie podczas wyprzedzania, zjechał na przeciwny pas jezdni i wtedy zderzył się z motocyklistą.

RG [email protected], Fot. DS

Wypadek na drodze krajowej 75. Samochód uderzył w motocyklistę
Na długo zapamięta dzisiejszy dzień motocyklista, który został poszkodowany w porannym wypadku w Uszwi. Mężczyzna zderzył się z samochodem. Podróż zakończył w szpitalu. Fot. Daniel Szlag


Dziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020