Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
10/01/2020 - 20:35

Potrącił chłopca i uciekł. Szuka go policja [ZDJĘCIA]

Potrącił na pasach chłopca i uciekł z miejsca. Samochód porzucił kilka kilometrów dalej. Policjanci szukają sprawcy tego wypadku. Pewnie nie będą mieli z tym kłopotu. Kierowca (on lub ona) porzucił auto, parkując tuż przed obiektywem kamery...

Przed godziną 19 w Nowym Sączu na Alejach Piłsudskiego samochód potrącił 15-letniego chłopca, który przechodził na drugą stroną jezdni. Kierowca nie zatrzymał się i uciekł z miejsca. Samochód porzucił na parkingu stacji benzynowej przy ulicy Krakowskiej. Chłopiec z niegroźnymi dla życia i zdrowia obrażeniami został zabrany do szpitala w Nowym Sączu na badania.

- W tej chwili policjanci dowiadują się, kto kierował tym samochodem - powiedziała w rozmowie z dziennikarzem "Sądeczanina" asp.szt. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Na miejscu pracuje technik kryminalistyki z sądeckiej policji.

Po kilkudziesięciu minutach od wypadku, przy porzuconym samochodzie pojawiła się ok. 40-letnia kobieta. Rozmawiała z policjantami, długo siedziała w radiowozie, potem stała przy Toyocie. Sądeccy policjanci jednak stanowczo zaprzeczyli, aby to ona miała być sprawczynią wypadku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected] Fot. R. Gajewski

Potrącił chłopca i uciekł. Samochód porzucił na stacji
Potrącił na pasach chłopca i uciekł z miejsca. Samochód porzucił kilka kilometrów dalej. Policjanci ustalają, kto jest sprawcą tego wypadku.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe