Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
13/04/2018 - 16:05

Śmierć w Krynicy. Śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie dramatu, który rozegrał się w Krynicy-Zdroju. Nie wiadomo jeszcze kto zawinił. Funkcjonariusze nie ujawniają jak na razie żadnych szczegółów.

Sądeccy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w Krynicy -Zdroju. Funkcjonariusze przesłuchują świadków i czekają na opinię biegłego. Wciąż jeszcze nie wiadomo, kto zawinił - kierowca śmieciarki czy może to kuracjuszka nie zachowała ostrożności. Jakie będą zarzuty i czy w ogóle zostaną postawione, zdecyduje prokuratura.

Zobacz też Przyjechała do Krynicy po zdrowie. Zginęła na deptaku pod kołami śmieciarki [ZDJĘCIA]

Przypomnijmy. Dramat rozegrał się we wtorek 10 kwietnia około godziny 11 na ulicy Nowotarskiego. Mężczyzna, który kierował śmieciarką, podczas cofania potrącił kuracjuszkę. Nie miała żadnych szans. Zmarła na miejscu. Kobieta miała 87 lat.  

Pracownik firmy to młody człowiek. Ma 35 lat. Jak zapewnia właściciel spółki, jest wzorowym, sumiennym pracownikiem, z którym nie było najmniejszych problemów. W Krynicy pracuje od dziesięciu lat. Jest dobrym kierowcą, który nie miał nigdy choćby najmniejszej stłuczki. Mężczyzna otrzymał od firmy pomoc prawną.

Zobacz też Nie czuł jak miażdżył jej ciało. Właściciel firmy wstrząśnięty rozmową z pracownikiem, który śmieciarką zabił kobietę

Na miejscu pracowali sądeccy policjanci razem z prokuratorem. Funkcjonariusze przebadali kierowcę alkomatem, ale urządzenie nic nie wykazało – był trzeźwy. Śledczy ustalą, jak doszło do tego tragicznego wypadku.


RG [email protected], Fot. Czytelnik

Śmiertelny wypadek w Krynicy-Zdroju [ZDJĘCIA]
Do wypadki na alei Nikifora doszło po godzinie 11


Dziękujemy za przesłanie błędu