Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
25/12/2017 - 21:40

Śmiertelny wypadek w Nowej Wsi! Nie żyją 12-latka i jej babcia. Matka trafiła do szpitala [ZDJĘCIA]

Dzisiaj wieczorem na drodze krajowej numer 75 w Nowej Wsi doszło do tragicznego wypadku. Zginęła 12-letnia dziewczynka i jej 69-letnia babcia. Matka zmarłego dziecka w szoku trafiła do szpitala. Ofiary zostały potrącone przez samochód kierowany przez 20-latka.

Śmiertelny wypadek w Łabowej 25.12.2017

Jak doszło do wypadku w Nowej Wsi? - Dzisiaj około godziny 19.35 w Nowej Wsi, jadący w kierunku Krynicy-Zdroju kierowca samochodu marki Audi potrącił dwie piesze w wieku 69 i 12 lat. Mimo reanimacji obie zmarły na miejscu - powiedział nam dyżurny straży pożarnej w Nowym Sączu. 

Miejsce wypadku pod Łabowa cały czas sprawdza policja. - Dwudziestoletni kierowca był trzeźwy. Wciąż trwa ustalanie przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na miejscu cały czas pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z technikiem kryminalistyki, policjanci ruchu drogowego, prokurator i biegły sądowy - dodaje Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej komendy.

Droga jest obecnie całkowicie zablokowana, a policja na miejscu kieruje objazdami. Jadących z Nowego Sącza w kierunku Krynicy wysyła na Kotów, natomiast kierowców podróżujących z Krynicy w kierunku Nowego Sącza na Grybów. Blokada miejsca wypadku według szacowań potrwa jeszcze około dwie godziny.

MŚ ([email protected]). RG ([email protected]). Fot. OSP ŁABOWA

Tragiczny wypadek w Łabowej. Nie żyje babcia i wnuczka [ZDJECIA]
Dwudziestoletni kierowca wjechał w idące poboczem kobiety. Zginęła 12-letnia dziewczynka i jej 69-letnbia babcia. Fot. OSP Łabowa


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)