Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 stycznia. Imieniny: Anieli, Juliana, Przemysława
01/10/2020 - 12:20

Stanął w obronie matki. Został zaatakowany przez brata nożem

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami i rodzeństwem. Podczas awantury domowej wyjął nóż i ranił swojego młodszego brata, który stanął w obronie matki. Na szczęście gehenna pokrzywdzonych została przerwana. 27-latek został zatrzymany przez policję i trafił do aresztu.

W jednym z mieszkań na terenie gminy Dobra omal nie doszło do tragedii. 27-letni mężczyzna od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami i rodzeństwem. 25 września doszło między nimi do awantury. 27-latek wyżywał się na własnej matce. W jej obronie stanął jego 24-letni brat. W trakcie kłótni 27-latek wziął nóż i ranił nim kilkakrotnie swojego brata, powodując u niego liczne obrażenia ciała.  

Pogotowie ratunkowe zabrało 24-latka do szpitala. Z kolei 27-latkiem zajęli się policjanci. Funkcjonariusze przebadali go na zawartość alkoholu. Okazało się, że był trzeźwy.

- Na podstawie zebranego materiału dowodowego na wniosek Prokuratury w Limanowej, 28 września 2020 roku Sąd Rejonowy w Limanowej zastosował wobec 27-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy – wyjaśnia Jolanta Mól z limanowskiej policji. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu