Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 lutego. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
07/11/2019 - 12:00

Straciła przytomność podczas kąpieli. Ojciec uratował jej życie

Sporo szczęścia miała młoda kobieta, która podczas kąpieli straciła przytomność. Gdyby nie szybka reakcja ojca, ta historia prawdopodobnie miałaby tragiczny finał.

Niewiele brakowało, a dzisiaj rano w Gorlicach doszłoby do tragedii. 18-letnia kobieta podczas kąpieli straciła przytomność. Na szczęście ojciec, który był w pobliżu bardzo szybko zareagował. Wyważył drzwi do łazienki, przeniósł córkę do sąsiedniego pokoju i wezwał pomoc.

Zobacz też Cichy zabójca zaatakował. Rodzina z Wilczysk trafiła do szpitala

Już po kilku minutach pod wskazany adres przy ulicy Bolesława Chrobrego przyjechało pogotowie. Gdy ratownicy medyczni weszli do budynku, ich detektor tlenku węgla wskazał 36 ppm. Natychmiast otworzyli okno w pokoju oraz drzwi balkonowe i udzielili pomocy 18-latce.

Po chwili przyjechali również strażacy, którzy ponownie sprawdzili poziom tlenku węgla w budynku. Ich urządzenia wskazały, że stężenie czadu w pokoju wynosi 17 ppm, a w łazience 20. Strażacy otwarli kolejne drzwi, aby szybciej przewietrzyć mieszkanie.

Zobacz też Cichy zabójca atakuje. Jak się uchronić przed śmiertelnym gazem?

Pogotowie ratunkowe zabrało młodą kobietę do szpitala. Aż strach pomyśleć, jak mogło zakończyć się to zdarzenie, gdyby nie szybka reakcja ojca.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. IlustracyjneDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2019

Miesięcznik "Sądeczanin" luty 2020