Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 kwietnia. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
20/09/2020 - 16:20

Tajemnicza śmierć w Limanowej. Ciało mężczyzny leżało w trawie

Policjanci wspólnie z prokuratorem ustalają, jak zginął mężczyzna, którego ciało zostało znalezione dzisiaj rano w Limanowej. Śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci.

Dzisiaj rano po godzinie siódmej przy ulicy Zygmunta Augusta w Limanowej znalezione zostały zwłoki mężczyzny. Ciało leżało w trawie. Zauważyła je przypadkowa osoba, która tamtędy przechodziła. Natychmiast wezwała służby ratunkowe, które błyskawicznie dotarły we wskazane miejsce. Niestety mężczyzna już nie żył.

Zobacz też Makabryczne odkrycie. Wędkarz wybrał się na ryby, w J. Rożnowskim znalazł zwłoki

Jak podaje Gazeta Krakowska, znaleziony mężczyzna to około 50-letni mieszkaniec Limanowej. Wszystko wskazuje na to, ze zgon nastąpił już wcześniej.

Przez wiele godzin w miejscu, w którym znaleziono zwłoki, pracowali limanowscy policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej wspólnie z prokuratorem. Ciało zostało zabezpieczone do badań. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja, której wyniki pomogą wyjaśnić, co było przyczyną śmierci mężczyzny. Śledczy wstępnie wykluczyli możliwość, aby ktoś mógł się przyczynić do jego śmierci. ([email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu