Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 4 grudnia. Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana
09/07/2020 - 19:00

Tragedia w Starym Sączu. 19-latek zginął na miejscu, 56-latka jest ciężko ranna

Na drodze w Starym Sączu doszło dzisiaj rano do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się czołowo z ciężarówką. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Zginął 19-letni mężczyzna, a 56-letnia kobieta została ciężko ranna. Oboje byli zakleszczeni w pojeździe.

Do tragedii doszło kilka minut po godzinie 6. Na drodze wojewódzkiej numer 969 w okolicach mostu świętej Kingi w Starym Sączu samochód osobowy marki Honda zderzył się czołowo z ciężarówką. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach. 19-letni mężczyzna, który jechał osobówką zginął na miejscu, a 56-letnia kobieta ciężko ranna została zabrana do szpitala. Oboje byli zakleszczeni w aucie. Poszkodowana na początku była nieprzytomna, ale podczas akcji ratunkowej odzyskała przytomność.

Zobacz też W samochodzie wieźli cielę, które wcześniej ukradli. Skończyło się fatalnie

Droga wojewódzka jest już przejezdna, a policjanci zakończyli czynności w Starym Sączu.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący hondą, z niewiadomych na tę chwilę przyczyn, zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym marki MAN - informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji.

RG [email protected] Fot. OSP Stary Sącz, Spotted Nowy Sącz, PSP Nowy Sącz

Tragedia w Starym Sączu, nie żyje 19-latek
Na drodze w Starym Sączu doszło dzisiaj rano do tragicznego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Niestety wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Zginął 19-letni mężczyzna, a 56-letnia kobieta została ranna.


Dziękujemy za przesłanie błędu