Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 4 lutego. Imieniny: Andrzeja, Mariusza, Weroniki
10/08/2022 - 13:15

W płonącym domu znaleźli nieprzytomnego mężczyznę. Długo go reanimowali

Lekarze walczą o życie mężczyzny. W jego domu dzisiaj przed południem wybuchł pożar. Strażacy wynieśli go z płonącego budynku. Mężczyzna był nieprzytomny i nie oddychał. Ratownicy bardzo długo go reanimowali.

Dzisiaj przed południem w Bieczu wybuchł pożar. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, przy ulicy Przedmieście Dolne zapalił się dom. Gdy strażacy dotarli na miejsce, parter budynku mieszkalnego był już cały w ogniu. Z domu wydobywały się płomienie i kłęby dymu.

Zobacz też Wypadek na budowie. 45-latek stracił równowagę i spadł z dużej wysokości

Akcja ratunkowa nie należała do najłatwiejszych. W budynku była bardzo wysoka temperatura i słaba widoczność spowodowana dużym zadymieniem.

Strażacy weszli do środka i przeszukali wszystkie pomieszczenia. W jednym z nich znaleźli nieprzytomnego mężczyznę, który nie oddychał. W takiej sytuacji każda sekunda może zaważyć o ludzkim życiu. Ratownicy szybko wynieśli go na zewnątrz i  rozpoczęli reanimację. Po kilkudziesięciu minutach załoga pogotowia ratunkowego przetransportowała poszkodowanego mężczyznę do szpitala, gdzie teraz lekarze walczą o jego życie.

Strażacy bardzo szybko opanowali sytuację i ugasili ogień. Jak na razie nie jest jeszcze znana przyczyna pożaru. ([email protected] Fot. OSP Biecz, Biecz 998)Dziękujemy za przesłanie błędu