Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
08/07/2020 - 21:15

W samochodzie wieźli cielę, które wcześniej ukradli. Skończyło się fatalnie

Tego jeszcze nie było. Dwaj mężczyźni ukradli cielę, a następnie wieźli je w samochodzie. Długo jednak nie nacieszyli się łupem. Auto, którym podróżowali, wypadło z drogi i zatrzymało się na skarpie.

Była godzina 12.30, jak w Uhryniu w gminie Łabowa doszło do groźnego wypadku. Samochód wypadł z drogi i zatrzymał się na skarpie. Gdy po kilku minutach służby ratunkowe dotarły na miejsce, nie zastały tam osób, które brały udział w wypadku. Strażacy wspólnie z policjantami przeszukali pobliski teren w poszukiwaniu poszkodowanych.

Zobacz też Przejechali pół Europy w naczepie z arbuzami. Trafią do ośrodka dla cudzoziemców

Autem podróżowały dwie osoby, które bardzo szybko zostały odnalezione i zatrzymane przez policję. Jak się okazało, przewoziły w samochodzie cielę, które – jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie – wcześniej ukradli. Zwierzę zostało przebadane, a następnie zabrane przez lekarza weterynarii.

Osoby, które brały udział w tym wypadku były ranne i potrzebowały pomocy medycznej, dlatego zostały zabrane przez pogotowie ratunkowe do sądeckiego szpitala. Z nieoficjalnych informacji wynika, że były pijane. Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny tego wypadku.

Do sprawy jeszcze wrócimy, jak tylko otrzymamy oficjalne informacje od policji. 

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. OSP Łabowa 

Ukradli cielę, a następnie wieźli je w samochodzie. Skończyło się fatalnie
Tego jeszcze nie było. Dwaj mężczyźni ukradli cielę, a następnie wieźli je samochodem. Długo jednak nie nacieszyli się łupem. Auto, którym podróżowali, wypadło z drogi w Uhryniu i zatrzymało się na skarpie.


Dziękujemy za przesłanie błędu