Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 stycznia. Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
16/05/2020 - 15:15

W sklepie sprzedawała prasę i … narkotyki. 51-letnia sądeczanka trafiła za kraty

W jednym z krynickich punktów handlowych, 51-letnia sądeczanka sprzedawała prasę i narkotyki. Kobieta popełniła aż 118 przestępstw, za które może spędzić 10 lat w więzieniu. O jej losie zadecyduje sąd.

51-letnia sądeczanka w jednym z krynickich punktów handlowych sprzedawała nie tylko prasę, ale także narkotyki. Policjanci zatrzymali ją na gorącym uczynku. Następnie przeszukali jej mieszkanie i znaleźli spore ilości narkotyków, które miały trafić do sprzedaży, a dokładnie 190 gramów marihuany i kilka amfetaminy.

- Kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie przedstawiono jej zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków, jak również handlu nimi i uczynienia sobie z tego procederu stałego źródła dochodu. Prokurator wystąpił również z wnioskiem do sądu o zastosowanie wobec kobiety środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. 51-latka trafiła za kraty – informuje podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, rzecznik prasowy sądeckiej policji.

Zobacz też W garażu znalazł rozkładające się zwłoki. Jak zginął 70-latek z Nowego Sącza?

Kryniccy policjanci zarzucili kobiecie popełnienie 118 przestępstw narkotykowych, za które grozi jej do 10 lat więzienia.

Policjanci prowadzili czynności dochodzeniowe w sprawie handlu narkotykami w krynickim uzdrowisku już od 2019 roku. Dotarli do osób, które mogły zaopatrywać się u krynickiej dilerki. Część z nich przyznała się do zakupu środków odurzających.

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. IlustracyjnaDziękujemy za przesłanie błędu