Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
02/05/2023 - 18:30

Wypadek na obwodnicy Nowego Sącza. Auta skasowane, poszkodowanych nie brakuje

Wtorkowe popołudnie przebiegało w regionie pod znakiem wypadków. Bardzo niebezpiecznie było zwłaszcza w Niskowej, gdzie zderzyły się dwa samochody. Poszkodowanych nie brakuje.

Wypadek w Niskowej

Fatalnie przebiega długi weekend majowy na drogach w regionie. Od poniedziałku mamy wypadek za wypadkiem. Niestety, poza drobnymi kolizjami nie brakuje także zdarzeń z poszkodowanymi. W poniedziałek taką sytuację mieliśmy m.in. w Nowym Sączu, Binczarowej i Mszanie Dolnej.

Po raz kolejny służby zostały postawione na równe nogi we wtorek po godzinie 14. Bardzo szybko udały się do Niskowej, na obwodnicę zachodnią Nowego Sącza. Zderzyły się tutaj dwa samochody. Szybka pomoc była niezbędna.

Zniszczenia w pojazdach były duże. Czołowo-boczne uderzenie sprawiło, że zarówno w jednym, jak i drugim aucie uszkodzeń nie brakowało. Niestety, nie obyło się także bez poszkodowanych. Dwie kobiety miały na tyle poważne obrażenia, że musiały zostać zabrane do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy z Nowego Sącza oraz ochotnicy z okolicznych jednostek. Obecni byli też ratownicy medyczni oraz wyjaśniająca przyczyny wypadku policja. Na czas trwania akcji ratunkowej ruch odbywał się wahadłowo.

Wypadek w Nowym Sączu

Przypomnijmy, że to już drugie niebezpieczne zdarzenie we wtorek na drogach regionu. Wcześniej, w Łazach Biegonickich zderzyły się dwa samochody. W tym przypadku obyło się bez poszkodowanych. Więcej o tej sytuacji piszemy TUTAJ. ([email protected], fot.: Ochotnicza Straż Pożarna Niskowa)
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu