Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
02/05/2018 - 22:25

Zderzyły się trzy osobówki, dostawczak i tir. Kierowcy noga z gazu

Pięć aut uszkodzonych. Jedna osoba zabrana do szpitala. To bilans dwóch kolizji, do których doszło dzisiaj przed południem na sądeckich drogach. Kierowcy noga z gazu.

Środa (2 maja) nie należała do najbezpieczniejszych na sądeckich drogach. Doszło do kilku groźnie wyglądających wypadków. Najpierw o godzinie 8.33 służby ratunkowe zostały wezwane do Roztoki Wielkiej. Po przybyciu na miejsce okazało się, że samochód osobowy zderzył się czołowo z dostawczakiem.

Zobacz też Metalowa korba od studni raniła chłopca. Na miejsce przyleciał śmigłowiec LPR

Autami jechali sami kierowcy. Obaj wyszli z pojazdów o własnych siłach jeszcze przed przybyciem ratowników. Mieli dużo szczęścia. Nic poważnego im się nie stało. Samochody znajdowały się na poboczu drogi i nie utrudniały ruchu.

Na kolejne wezwanie nie trzeba było długo czekać. Kilkanaście minut po godzinie 10 w Tęgoborzy doszło do karambolu. Zderzyły się trzy pojazdy – dwie osobówki i samochód ciężarowy z naczepą.

- Ciężarówka wyjeżdżając z posesji zaczepiła na parkingu o samochód Audi,  który następnie został zepchnięty na Volvo – opisują przebieg zdarzenia strażacy.

Niestety nie obyło się bez rannych. Jedna osoba została poszkodowana. Pogotowie zabrało ją do szpitala. Przez prawie pół godziny na drodze odbywał się ruch wahadłowy.


RG [email protected], Fot. PSP Nowy SączDziękujemy za przesłanie błędu