Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 6 grudnia. Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja
31/08/2022 - 13:45

Znaleźli w domu zwłoki 32-latka. Chwilę wcześniej bawił się ze znajomymi…

W powiecie limanowski doszło do kolejnej tragedii. Tym razem wszystko wydarzyło się w Kamienicy. W niedzielę o poranku w jednym z domów zostały znalezione zwłoki 32-latka. Na miejscu bardzo szybko pojawiła się policja.

Samobójstwa w regionie

W ostatnim czasie doszło w naszym regionie do kilku samobójstw. Jak informowaliśmy, we wtorek w Owieczce (powiat limanowski) powiesił się 67-latek. Niestety, jego życia nie udało się uratować nawet pomimo akcji reanimacyjnej. To jednak nie jedyna tragedia na Limanowszczyźnie.

Zwłoki 32-latka w domu

W niedzielę około godziny 9 w jednym z domów w Kamienicy znalezione zostało zwłoki 32-latka. - Na miejsce skierowana została grupa dochodzeniowo–śledcza. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone do badań sekcyjnych – informuje st.asp. Jolanta Batko, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Limanowej.

Jak podaje portal limanowa.in, z nieoficjalnych informacji wynika, że dzień wcześniej w mieszkaniu doszło do wieczornego spotkania towarzyskiego grupy znajomych. O poranku martwy mężczyzna miał natomiast leżeć w saunie.

Co tak naprawdę się wydarzyło? Dlaczego doszło do zgonu 32-latka? Odpowiedzi póki co nie znamy. Postępowanie w tej sprawie prowadzą limanowscy policjanci. ([email protected], fot.: Rafał Gajewski/ zdjęcie ilustracyjne)Dziękujemy za przesłanie błędu