Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 22 marca. Imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny
27/01/2023 - 08:00

Buzuje w nim adrenalina. Michał Szczygieł z Nowej Wsi to już wielki gwiazdor

Po tym, jak zajął trzecie miejsce w telewizyjnym show The Voice of Poland, robi błyskawiczną karierę. Jego kolejny singiel "Adrenalina" podbija listy przebojów największych rozgłośni radiowych i muzyczne serwisy streamingowe. Michał Szczygieł Nowej Wsi koło Łabowej to już gwiazdor. Na swój sukces ciężko pracuje. W nowy rok wchodzi z nowym hitem, który jest zapowiedzią kolejnej płyty.

Kiedy Michał Szczygieł trafił w tryby show businessu był tuż przed maturą. Teraz ma blisko 24 lata i status artysty, o którym mówi się, że jest świadom swoich muzycznych poczynań i doskonale wie, jak powinna brzmieć współczesna muzyka rozrywkowa.

Szczygieł serwuje słuchaczom nowoczesny pop, będący mieszanką różnych stylów: od dynamicznych, tanecznych hitów o klubowym rodowodzie, po ballady oparte na gitarowych brzmieniach.

Popularność na muzycznym rynku  ugruntowały mu też kolejne utwory  "Daj mi znać”, „Jakby co” czy „Tak jak chcę.” Rekordy popularności bił singiel „Spontan”, który długo okupował listy przebojów radiowych rozgłośni.  Za jego sprzedaż wokalista otrzymał podwójną platynową płytę.

czytaj też czytaj też Superman z Nowego Sącza u boku słynnej supermodelki Anji Rubik! [ZDJĘCIA] [WIDEO]  

czytaj też Doda przyjechała do nas na narty ze swoim chłopakiem spod Sącza. Darek jest w niej zakochany po uszy? [ZDJĘCIA] 

Kolejnym sukcesem okazała się „Adrenalina" . Nagranie podbija listy przebojów największych rózgłośni radiowych  i muzyczne serwisy streamingowe.

W nowy rok artysta wchodzi z nowym hitem zatytułowanym „Nowe sytuacje”  - Myślę, że to swego rodzaju hymn postanowień noworocznych, ale też chciałbym, żeby ten utwór był też bodźcem do przeżywania nowych rzeczy, stawiania się w nowych sytuacjach. To nas stymuluje do tego, by się rozwijać - tłumaczył  Michał Szczygieł w Dzień Dobry TVN.

czytaj też czytaj też Najpierw Magister Mors zszokował całą Polskę, teraz w Nowym Sączu zszokowali Magistra Morsa  

Nowy singiel spotkał się z ciepłym przyjęciem, ale jak przyznał artysta, towarzyszył temu „delikatny sresik”, bo czeka go bardzo intensywny rok pracy.

To zapowiedź drugiego albumu wokalisty, który ma się ukazać jeszcze w tym roku. -. Doszlifowuję wszystkie detale. Staram się wnieść to na wyższy poziom niż miało to miejsce przy poprzednim krążku – mówił Szczygieł. ([email protected]) fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu