Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 18 października. Imieniny: Hanny, Klementyny, Łukasza
19/09/2018 - 08:15

Cały Nowy Sącz szuka Anatola, cudnego kota z Krakowa

Ta historia jak na razie nie przyniosła szczęśliwego zakończenia, ale los zaginionego kota z Krakowa, który przywieziony przez swoją opiekunkę na kilka dni do Nowego Sącza, wymknął się z mieszkania, poruszył serca mieszkańców miasta. Mnóstwo ludzi zaangażowało się w poszukiwania.

Błąkający się nie wiadomo gdzie Anatol, nie ma pojęcia, że zyskał wielką sławę. Po naszym artykule, w którym pisaliśmy o rozpaczy jego właścicielki, rozdzwoniły się w naszej redakcji telefony.

Czytaj też Kot z Krakowa zaginął w Nowym Sączu. Właścicielka tonie we łzach 

- Czy ten piękny czarny kot z Krakowa się odnalazł? - pytają ludzie.

Pani Dorota ciągle płacze za swoim ulubieńcem, ale też nie może się nadziwić życzliwości mieszkańców Nowego Sącza.

- Dostaję telefony od ludzi, którzy go widzieli. Mam nadzieję, że to on. Jakkolwiek się to zakończy, jestem zachwycona reakcją  mieszkańców miasta , którzy się zaangażowali w poszukiwania i pozwalali wywiesić ogłoszenia. To bardzo budujące, bo pozwala wciąż wierzyć w ludzi - mówi pani Dorota.

Będziemy go nadal szukać. Planuję zostać w Nowym Sączu do końca tygodnia, bo muszę być na miejscu. Tak bardzo chciałabym, aby się znalazł - dodaje.

A więc szukajmy dalej. Kto widział Anatola? Może ktoś przygarnął kociaka.

Kot, jest przepiękny, czarny, z białymi łapkami i białym krawatem. Wabi się Anatol i jest bardzo ufny - mówi ze łzami w oczach  pani Dorota. - Może go ktoś widział, a może ktoś się nim zaopiekował. Mam taką nadzieję. Bardzo proszę o pomoc w jego odnalezieniu. Szukaliśmy go w okolicy, ale bez skutku - dodaje.

Kiciuś zaginął 13 września. Wymknął się z mieszkania przy ulicy Lwowskiej, w okolicach  galerii Trzy Korony. Pewnie z tęsknoty za swoją panią.

- Anatol nie zna okolicy.  Przebywał  w Nowym Sączu tylko kilka dni. Może być bardzo przestraszony - dodaje pani Dorota.

Zrozpaczona właścicielka czeka na informacje pod numerem telefonu 502 318 070 lub 509 374 840. Znalazca otrzyma nagrodę.

[email protected]

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu