Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
23/05/2024 - 09:25

Demakijaż sądeckiej aktorki w talk show Ibisza w najbliższą niedzielę!

Katarzyna Zielińska to urodzona w Limanowej aktorka, popularność zyskała dzięki serialowi „Barwy Szczęścia”. Dziś jest rozpoznawalna w całej Polsce i wyróżniana nagrodami. Również śpiewa. W najbliższą niedzielę będziemy mogli ją zobaczyć w talk show „Demakijaż”, prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza.

Katarzyna Zielińska urodziła się w Limanowej, ale w Starym Sączu zamieszkała wraz z rodziną i wychowywała się przez 18 lat. Tam poznała też swojego obecnego męża - Krzysztofa Domańskiego, z którym jest już aż 10 lat. 

Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Występowała m.in. w „Barwach Szczęścia”, „Przyjaciołach”, „O mnie się nie martw”, „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Jak oni śpiewają”, czy „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Była również kapitanką jednej z drużyn w turnieju „Kocham Cię, Polsko!”. 

Przypomnijmy słynne słowa, które powiedziała dla Sądeczanina już sześć lat temu: 

Kasia Zielińska chętnie dzieli się swoim życiem między innymi na instagramowych stories. Jest bezpośrednia, szczera i otwarta, udostępniając nieraz bardzo zabawne treści. W ostatnich dniach miała okazję uczestniczyć w kampanii stowarzyszenia „Czas to miłość” dla SOS Wioski Dziecięce. Sesja zdjęciowa, w której wzięło udział wiele sławnych kobiet przyciągnęła uwagę wielu mediów. Zielińska również chętnie dzieli się na instagramie prezentami od fanów oraz przedsięwzięciami, w których bierze udział. Jedynym z nich jest właśnie wspomniany talk show.

Aktorka będzie gościem Krzysztofa Ibisza w niedzielnym programie „Demakijaż”. 

Demakijaż to talk show Krzysztofa Ibisza w Polsat Café, w którym spotyka się i rozmawia z inspirującymi, utalentowanymi i znanymi kobietami. Prowadzący przybliża oglądającym sylwetki popularnych gwiazd, a także ich najbliższych: małżonków, partnerów, rodzeństwa czy przyjaciół. Dzięki obecności swoich rodzin, bohaterowie talk show mogą pokazać swoją prywatną, prawdziwą twarz bez scenicznego makijażu - stąd nazwa programu. 

Rozmowa z Sądeczanką - Katarzyną Zielińską już w najbliższą niedzielę o godz. 15:00 w Polsat Café. Talk show „Demakijaż” I Polsat Café wspominają o tym na swoim Instagramie: 

Przypomnijmy również, że aktorka podkłada głos w w polskiej wersji dubbingu w filmie: „Był sobie kot”. 

([email protected]), fot. IG Dziękujemy za przesłanie błędu