Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
11/09/2020 - 14:00

Jak Michał Szczygieł zaskoczył „ na spontanie” swoich fanów [WIDEO]

Po tym, jak Michał Szczygieł z Nowej Wsi został finalistą telewizyjnego show The Voice of Poland, szybko zyskał popularność na muzycznym rynku i nie zasypia gruszek w popiele. W koronawirusowej kwarantannie koncertował w Internecie, a teraz nagrał nowy teledysk.

Michał Szczygieł nie pozwala o sobie zapomnieć swoim fanom. Pod koniec wakacji zaskoczył ich nowym nagraniem. Artysta na spontanie  wypuścił singiel „Spontan”, donosi muzyczny serwis 4fun.tv

Czytaj też Książe i hrabianka wzięli ślub. Nie wyszła bajka w pałacu w Nawojowej 

To ukłon w stronę spontaniczności. Bywa, że to właśnie „spontan” przejmuje stery naszej codzienności, kiedy to podążamy za intuicją i górę biorą emocje. Przewrotnie, tekst zwraca też uwagę, że czasami trzeba wstrzymać konie i „pilnować myśli, by wrócić na czas” – czytamy rekomendacje do nagrania.

Teledysk z tekstem piosenki został nakręcony nad jeziorem Rożnowskim, które – co podkreśla sam artysta - jest jego ulubionym miejscem.

Czytaj teź Dziesięć topowych miejsc na Sądecczyźnie, które zachwycają całą Polskę  

Szczygieł nie tylko nagrywa nowe piosenki, także koncertuje o czym donosi na swoim Facebooku.(jagienka.micjalik@sadeczanin. Info)Dziękujemy za przesłanie błędu