Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
03/10/2019 - 20:05

Jak zapowiadał, tak robi. Michał Szczygieł powraca z nowym utworem!

Michał Szczygieł, jak zapowiedział w sierpniu, tak robi. W piątek, nowy utwór młodego wokalisty i autora tekstów "Nie mamy nic” ukaże się na YouTube. Piosenka otwiera nowy rozdział w jego karierze.

Po prawie roku przerwy w wydawaniu solowego materiału, Michał Szczygieł, wokalista i autor tekstów powraca z utworem "Nie mamy nic".

-Jutro, po północy ukaże się premiera "Nie mamy nic” na wszystkich serwisach streamingowych, Spotify, TIDAL -informuje Michał Szczygieł w mediach społecznościowych - W piątek, o 11 numer ląduje na YouTube. 

Piosenka powstała we współpracy z duetem producenckim Sampler Ochestra. Otwiera nowy rozdział w karierze wokalisty, który przejmuje inicjatywę nad tworzeniem utworów i własną, artystyczną drogą.

Michał Szczygieł w marca 2018 roku wydał debiutancki singiel „Nic tu po mnie”, który premierowo wykonał w finale 8. edycji The Voice of Poland.Utwór pokrył się platyną i zdobył nominację do Fryderyka. Piosenka dotarła do drugiego miejsca w zestawieniu AirPlay – Top, najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych

Pod koniec sierpnia pojawił się gościnnie w utworze Chiary Grispo „Since You Left Me”, a 15 listopada 2018 roku wydał drugi solowy singiel, „Będzie, co ma być”.

Michał Szczygieł pochodzi z Nowej Wsi koło Krynicy. W dzieciństwie interesował się bardziej piłką nożną niż muzyką.

MK fot. autDziękujemy za przesłanie błędu