Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
24/10/2022 - 07:30

„To jakiś kosmos!” Nasz Dominik znokautował rywali w The Voice of Poland

Najpierw była bitwa na głosy, teraz trzeba było znokautować rywali, żeby mieć szansę na zwycięstwo i kontrakt w płytową wytwórnią. Dwudziestu ośmiu utalentowanych wokalistów stoczyło walkę o szansę na wygraną w muzycznym, telewizyjnym show The Voice of Poland. Wśród nich był Dominik Dudek z Pasierbca koło Limanowej.

Tym razem w The Voice of Poland było jeszcze trudniej

Bitwa na głosy była szczególnie trudnym etapem w muzycznej rywalizacji. Trzeba było zaśpiewać ten sam utwór w duecie ze swoim rywalem. Z tej walki Dominik Dudek z Pasierbca koło Limanowej wyszedł zwycięsko. Tym razem stanął przed jeszcze trudniejszym zadaniem. Musiał zaśpiewać tak, żeby znaleźć się w gronie szesnastu szczęśliwców, którzy otrzymają szansę na wygraną.

Na ringu stanęło dwudziestu ośmiu utalentowanych wokalistów. Każdy z nich musiał znokautować przeciwników ze swojej drużyny, w której mogła zostać już tylko czwórka najlepszych. Nasz faworyt, należący do ekipy Tomsona i  Barona, zaśpiewał przebój Krzysztofa Zalewskiego „Miłość miłość”.

Jego interpretacja zachwyciła Lanberry i Justynę Steczkowską. Odmiennego zdania był Marek Piekarczyk. W jego opinii Dominik nie zasłużył na przepustkę do kolejnego etapu show. Decydujące było jednak zdanie muzyków z zespołu Afromental. Uznali, że to właśnie Dudek znajdzie się w gronie szczęśliwców walczących o zwycięstwo.

czytaj też Uczeń zapłacił za prywatny striptiz 26 tysięcy złotych na… szkolnej wycieczce

Dominik Dudek znokautował rywali

- Udało się! Będę w odcinkach na żywo! Naprawdę nie myślałem, że uda mi się dojść tak daleko. To jest jakiś kosmos -  cieszy się ze swojego sukcesu na Instagramie Dominik Dudek.  - Marzenia się spełniają. Już za tydzień odcinki na żywo. Mam nadzieję, że w lajwach pokażę na co mnie stać – napisał nasz faworyt.

czytaj też Modelka spod Nowego Sącza podbija świat. To bajecznie bogata piękność [ZDJĘCIA]

Śpiewający budowlaniec

- Facet, który głosem kruszy beton, tak  jego występ w jednym z odcinku The Voice od Poland anonsował Tomasz Kammel. Ta zapowiedź była nawiązaniem do profesji naszego krajana, który jest budowlańcem. Na co dzień  pracuje w firmie swojego ojca i  dodatkowo jest wokalistą w zespole Redford. Grupę utworzył z przyjaciółmi.  Mieli nawet okazję  współpracować z samym Edwynem Collinsem, czyli autorem hitu "A Girl Like You".

- Nagraliśmy płytę, ale jeszcze jej nie wydaliśmy. Na pewno przyjdzie na to jeszcze czas — powiedział Dominik Dudek.

Dominik pochodzi z licznej rodziny, której większa część ma zacięcie muzyczne. Sam nie potrafi zliczyć całego swojego kuzynostwa. Każda impreza rodzinna to kilkadziesiąt osób, które grają i wspólnie śpiewają muzyczny folklor. Dominik do 15 roku życia nie znał innego gatunku muzyki. Dopiero przyjaciele po Akademii Muzycznej zaszczepili w nim miłość do różnych muzycznych stylów.

czytaj też Farciarz został multimilionerem. Wielka kumulacja Lotto rozbita w Małopolsce!

- Musiałem dojrzeć do tego, żeby wziąć udział w The Voice of Poland TVP właśnie teraz i jestem bardzo szczęśliwy, bo spełniło się jedno z moich marzeń – napisał Dominik Dudek na Instagramie.

Niemal w każdej edycji The Voice of Poland pojawiają się wokaliści z naszego regionu,  ale jak dotąd nie było tak silnej  reprezentacji. Przypomnijmy, że do najnowszej edycji programu trafiła aż trójka młodych, utalentowanych artystów.  Poza Domanikiem Dudkiem udział w show wywalczyli sobie również Aleksandra Król z Limanowej i Rafał Talarczyk z Nowego Sącza, którzy  jednak polegli  w bitwach bitwy na głosy.([email protected]) fot. InstagramDziękujemy za przesłanie błędu