Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 września. Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
08/01/2020 - 14:30

Już jest! Pierwszy bałwan Sądecczyzny w naszym konkursie. Są nagrody

Ledwie ogłosiliśmy nasz konkurs na największego bałwana Sądecczyzny, już otrzymaliśmy pierwszą sympatyczną fotę. Warto robić zdjęcia śniegowych stworów, bo mamy naprawdę fajną nagrodę.

Jedna z lokalnych radiowych rozgłośni ubolewała, że nie ma śniegu i nie można lepić bałwanów. Nie można? Ależ można! Dowodzi tego nasz konkurs na sympatycznego stwora z białego puchu.  Ledwo ogłosiliśmy naszą rywalizację, a już otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia.

Czytaj też Nasz konkurs. I znowu lepimy bałwany jak Sądecczyzna długa i szeroka  

Tak więc zaczęło się, wystartowało bicie naszego rekordu. Pierwszy bałwan Sądecczyzny został ulepiony w Bączej Kuninie. Zbudowali go z tatą Kazio i Rita. - Nasz bałwan ma dwa metry – informują z dumą.

Potem pojawił się następny bałwan ulepiony przez sądecką ekipę pana Piotra na świątecznym wyjeździe, w Kościelisku.

Czekamy na kolejne bałwany, bałwanki i bałwaniątka. To nie tylko rywalizacja, ale też wspaniała zabawa, dla całej rodziny, dla grupy przyjaciół i znajomych, ale też dla indywidualistów, którzy wolą tworzyć w samotności.

 Czytaj też Zima i ferie na wesoło. Postawili bałwana… na głowie [ZDJĘCIA]

Na zwycięzcę  konkursu czeka nagroda, bon podarunkowy o wartości 200 zł do Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej CosmeEstetic w Nowym Sączu. 
 

Nasz konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem rok temu. I tym razem również można pofolgować swojej wyobraźni i ulepić wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju bałwana, a potem zrobić mu zdjęcie, oczywiście w towarzystwie całej ekipy, która tworzyła śnieżne dzieło i - wraz z informacją kto i gdzie lepił oraz jak wysoki jest bałwan - przesłać mailem na adres jagienka.michalik@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu