Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 września. Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
12/12/2014 - 11:50

Mikołajki oraz Andrzejki w SKPS Dunajec Nowy Sącz [Zdjęcia]

W Sądeckim Klubie Piłki Siatkowej Dunajec prócz tego, że osiągają znakomite wyniki panuje również świetna atmosfera.
W ostatnich dniach w klubie odbywały się mikołajki. Przed treningiem najmłodszych adeptów trenujących w grupie "Siatkarskiego przedszkola malucha" odwiedził halę Święty Mikołaj i pochował po sali prezenty dla maluchów. W paczkach były klubowe koszulki oraz słodkości.

Starsza grupa „Siatkarskiego przedszkola malucha” zagrała wewnętrzny Turniej Mikołajkowy, w którym nagrodami były koszulki klubowe oraz słodycze.

Grupy mini siatkówki, młodzików oraz kadetów dzięki firmie Wactur oraz Klubowi Banimex w ramach Mikołajek wyjechały do Sosnowca na mecz Plus Ligi pomiędzy drużynami Banimexu Będzin i Effectora Kielce. Młodzi zawodnicy mieli okazję zobaczyć na żywo wychowanków Dunajca, Marcina Janusza w drużynie z Kielc i Miłosza Hebdę w zespole z Będzina.

Piątoklasiści uczestniczyli w silnie obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki siatkowej w Krakowie. Drużyna w składzie Jakub Olszewski, Oliwier Kowalik, Dawid Pierzchała, Bogusław Karwala zajęła trzecie miejsce przegrywając złote medale jedynie czterema małymi punktami. Bardzo dobre ósme miejsce zajęła drużyna w składzie Adrian Bednarek, Szymon Hotloś, Karol Suchonek. Najlepszym przyjmującym turnieju został wybrany Jakub Olszewski.

Seniorzy klubu wraz z zarządem, trenerami i przyjaciółmi bawili się natomiast na andrzejkowej zabawie, która odbyła się w restauracji Platinum.

- Myślę, że nasz klub w stu procentach spełnia swoją misję, którą jest dbałość o rozwój fizyczny oraz psychiczny naszych wychowanków. Cieszy, że znakomita atmosfera, która panuje w klubie przekłada się również na wyniki osiągane przez naszych zawodników – powiedział prezes Sądeckiego Klubu Piłki Siatkowej Dunajec Nowy Sącz.

Przypominamy że seniorzy SKPS Dunajec z jednym straconym setem w pięciu meczach liderują w rozgrywkach czwartej ligi. Kadeci w ośmiu dotąd rozegranych meczach odnieśli... osiem zwycięstw, tracąc jedynie dwa sety i pewnie przewodzą w rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Kadetów.

Młodzicy grają w pierwszej Lidze Wojewódzkiej.
Zawodnicy trenujący mini – siatkówkę także liderują w każdej kategorii wiekowej swoich rozgrywek.

(RSZ)
Źródło: SKPS
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe