Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 czerwca. Imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
09/08/2012 - 14:26

Niedziela pełna atrakcji! „Lachowskie Lato” w Podegrodziu.

Występy zespołów regionalnych, stoiska gastronomiczne i oczywiście Korowód Podegrodzki, który jest największa atrakcją imprezy „Lachowska Lato”.
 W niedzielne popołudnie obowiązkowo należy odwiedzić Podegrodzie. Wszystko za sprawą imprezy „Lachowskie Lato”. Największą atrakcją spotkanie będzie oczywiście Korowód Podegrodzki. Kolorowy pochód ma przede wszystkim przybliżyć mieszkańcom i turystów dawne obyczaje. Korowód wystartuje z Gminnego Ośrodka Kultury w Podegrodziu i przemaszeruje na stadion sportowy.

Mieszkańcy i turyści będą mieli świetną okazję posłuchać występu Orkiestry Dętej z Długołęki- Świerkli. Na scenie wystąpi Zespół „Limanowianie” z Limanowej oraz „Bestwina” z okolic Bielska Białej. Oprócz tego zaprezentuje się kapela „Góralsi”, a gwiazdą wieczoru będzie popularny zespół „Cała Góra Barwinku”. Od godziny 20 rozpocznie się zabawa taneczna, która potrwa na pewno do późnych godzin wieczornych.
Dla najmłodszych przygotowano mnóstwo ciekawych atrakcji. Wesołe miasteczko, zjeżdżalnie, a także przejażdżki bryczką konną nie pozwolą nikomu się nudzić.

Organizatorami imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury oraz Lokalna Grupa Działania „Brama Beskidu”. Początek o godzinie 15.

(MG)

Fot. podegrodzie.pl


Dziękujemy za przesłanie błędu