Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
16/01/2018 - 17:05

POMÓŻCIE odnaleźć zaginioną Becię. Może ktoś widział sympatyczną suczkę

Becia – to przemiła, młoda suczka, podobna do labradora, która zgubiła się wczoraj (15 stycznia) w rejonie ulicy Leśnej w Chełmcu. Była na porannym spacerze. Właściciele szukają jej już kolejną dobę. Czekają z niecierpliwością na jakikolwiek sygnał o swojej pupilce. POMÓŻCIE!!! Może ktoś ją widział.

Becia oddaliła się od właścicieli na porannym spacerze, nieopodal miejsca, gdzie mieszka.

- Był to dosłownie ułamek sekundy – opowiada właścicielka sympatycznej suczki. – W pewnym momencie odbiegła od nogi. Razem z nią na spacerze był nasz drugi pies. Staraliśmy się ją wszelkimi sposobami przywołać. Niestety Becia nie wróciła.

Kiedy oddaliła się od właścicieli to kierowała się w stronę Rdziostowa i Marcinkowic. Po kilku godzinach była widziana w Biczycach Górnych.

- Dzisiaj pani jadąca do schroniska w Wielogłowach widziała ją o godz. 8 rano na ul. Krakowskiej w Chełmcu. – dodaje właścicielka. – Szukamy jej wszędzie, ale jak na razie nie mamy szczęścia. Może ja ktoś widział. Bardzo prosimy. Pomóżcie ją nam odnaleźć!!!. Można dzwonić pod numer telefonu:  508 822 111.

Becia jest młodziutkim psem. Ma zaledwie siedem miesięcy, ale jest już z niej „kawał” psa. Nie jest agresywna. Ma założoną czerwoną obrożę z tkaniny, której końcówka zwisa w dół.

Suczka jest zaczipowana.

IM, Fot. właścicielki psa. Dziękujemy za przesłanie błędu