Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
22/05/2024 - 22:45

Teledysk Kordiana „Jesteś jak wiosna” zyskał zadziwiającą ilość wyświetleń!

Pochodzący z Żeleźnikowej Wielkiej na Sądecczyźnie wokalista, od 10 lat śpiewający góralskie folk polo nie przestaje zadziwiać. Zaledwie trzy tygodnie temu wypuścił teledysk, który okazał się być strzałem w dziesiątkę. O jego niezwykłej popularności świadczą liczby wyświetleń na youtube, jak i ilość łapek w górę pod filmem Kordiana.

Około trzy tygodnie temu ukazał się teledysk króla góralskiego disco - Kordiana. Utwór zatytułowany: „Jesteś jak wiosna” ma już ponad pół miliona wyświetleń! Obecnie na youtube pod oficjalnym wideo widnieje liczba 532 tysięcy. Tyle osób obejrzało już nagranie. Nagranie polubiło 5,9 tysięcy użytkowników youtube. 

Prawdziwe nazwisko Kordiana to Wacław Cieślik. Artysta urodził się w Żeleźnikowej Wielkiej i od najmłodszych lat rozwijał muzyczne pasje. Hitem „Dziewczyna z gór” osiągnął ponad 1,2 mln odsłon. Jego utwory są często grane na imprezach góralskich z akcentem disco. 

Tym razem artysta z Sądecczyzny również nie zawiódł. „Jesteś jak wiosna” to piosenka o miłości w wiosennym wydaniu - podobnie jak sam teledysk, pełen zieleni, uśmiechu, wody i sądeckich akcentów. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji go zobaczyć, znajdziesz go poniżej. 

Obecnie Kordian wypoczywa za granicą. Jesteś ciekaw, gdzie się udał? Koniecznie przeczytaj!


kadr z teledysku Jesteś jak wiosna

fot. IG @kordian.cieslik ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu