Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 12 lipca. Imieniny: Brunona, Jana, Wery
22/11/2019 - 10:20

Ubranka lub rower – znajdź coś ekstra dla dziecka na Sądeczaninie

Jak najszybciej sprzedać niepotrzebne już ubranka i akcesoria dla dzieci? Albo gdzie kupisz je w cenie korzystniejszej niż w sklepie czy komisie? Nie wychodząc z domu możesz zamieścić swoją ofertę na portalu ogłoszenia.sadeczanin.info

Dzieci rosną bardzo szybko. Bywa – szczególnie w przypadku tych najmniejszych – że nawet nie jesteśmy w stanie wykorzystać wszystkich kupionych dla nich kaftaników, śpioszków czy innych akcesoriów. Inna rzecz, że nawet te używane nie zdążą się zniszczyć. Nie każda rodzina planuje kolejne dziecko i nie każda ma miejsce, by takie rzeczy przechowywać. Co wtedy? Teoretycznie można niepotrzebne już rzeczy oddać komuś z dalszej rodziny albo dzieciatym znajomym. Ale i tu bywa różnie – ubranek dla dziewczynki nie oddamy dla chłopczyka i na odwrót.

Inna sprawa, że sami często szukamy na przykład nart dla najmłodszych, małego roweru czy dziecięcej hulajnogi albo mebelków: łóżek, przewijaków czy gondoli w korzystniejszych cenach niż te, które proponowane są nam w sklepie. Bo wiemy z góry, że rzeczy te posłużą nam bardzo krótko. Podobnie jest z podręcznikami, bo system oświatowy zapewnia darmowe książki tylko dla uczniów klas I – III.

Zobacz też: Jeśli chcesz kupić auto, możesz to zrobić czytając aktualne wieści z regionu

Komisów z rzeczami dla najmłodszych w Nowym Sączu praktycznie nie ma. W komisach z książkami na podręczniki używane prowadzone są często zapisy. Najlepiej więc samemu zorganizować sprzedaż albo poszukać ogłoszeń z interesującymi nas ofertami. Można za pośrednictwem Facebooka, można korzystając z aplikacji internetowych, ale narzędziem, które zagwarantuje nam najszerszy odbiór ogłoszenia w najbliższej, dogodnej dla Was okolicy – i w drugą stronę - bogaty przekrój ofert jest portal ogłoszenia.sadeczanin.info

Tu bardzo szybko możemy zamieścić treść, wymienić wszystko to, co mamy na zbyciu, podać cenę i dołączyć kilka zdjęć. I na odwrót – złożyć ofertę zakupu. Zainteresowani naszym ogłoszeniem mogą się z nami kontaktować telefoniczne albo za pomocą poczty elektronicznej.

Co najważniejsze – ogłoszenia są bezpłatne, ale możemy skorzystać z opcji ich promowania. Możemy je też na bieżąco edytować lub usnąć.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)