Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 8 czerwca. Imieniny: Ady, Celii, Medarda
21/03/2023 - 12:30

Piotr Konieczny z Nowego Sącza dał czadu w telewizyjnym show. Jego występ zachwycił jurorów [FILM]

Pochodzi z Męciny, ale mieszka w Nowym Sączu. Na co dzień pracuje w aptece jako farmaceuta. Jest niezwykle utalentowaną osobę. Wieczorami koncertuje w klubach, restauracjach i kawiarniach, a w weekendy zabiera siekierkę góralską i idzie na wesela drużbować. Ma piękny głos i świetnie gra na gitarze. Ostatnio wystąpił w znanym i lubianym programie „Szansa na Sukces”. Dał czadu w telewizji! Swoim występem zachwycił lidera zespołu Zakopower.

Do tej pory sądeczanie znali Piotra Koniecznego głównie z koncertów, które dawał w klubach i restauracjach, a także z wesel, na których drużbował. Teraz mogli go poznać w zupełnie nowej odsłonie. Piotr wystąpił w popularnym programie „Szansa na Sukces”, gdzie zmierzył się z repertuarem zespołu Zakopower.

- Przeglądając media społecznościowe, rzuciły mi się w oczy powiadomienia o castingu do „Szansy na Sukces”. Kilka razy próbowałem wziąć udział w tym programie, ale moje zgłoszenia pozostawały bez odzewu. Aż do tej pory. Dostałem zaproszenie na casting, który w grudniu miał odbyć się siedzibie Telewizji Polskiej w Warszawie. Zgodziłem się – wspomina Piotr Konieczny.


- Każdy z uczestników miał przygotować na casting dwie wybrane przez siebie piosenki. To był okres grudniowy, przedświąteczny, dlatego właśnie zaśpiewałem utwór Kuby Badacha pt. „Mario czy Ty wiesz”, który bardzo lubię. Miesiąc później otrzymałem telefoniczną odpowiedź. Zostałem zaproszony do programu „Szansa na Sukces”. Gościem specjalnym tego odcinka miał być Zakopower i właśnie z piosenkami tego zespołu musiałem się zmierzyć – dodaje.

Jak mu poszło? Jakie ma plany na przyszłość? Zachęcamy was do wysłuchania całej naszej rozmowy, którą znajdziecie w materiale filmowym. 

[email protected] Film D. WojdaDziękujemy za przesłanie błędu