Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 19 stycznia. Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
04/04/2020 - 20:00

Zagłosuj w plebiscycie medycznym, okazując wdzięczność lekarzom i pielęgniarkom!

Przez ostatnie tygodnie radzą sobie jak mogą. Ryzykują swoje zdrowie i życie pomagając chorym i potrzebującym opieki medycznej. Z tego względu zachęcamy wszystkich mieszkańców Sądecczyzny do głosowania na wyjątkowych lekarzy i bezgranicznie oddane pacjentom pielęgniarki. Nie zostawiajmy ich samych. Niech czują, że mają nasze wsparcie. Biorąc udział w plebiscycie medycznym możesz okazać im wdzięczność.

Nastały trudne czasy. Zewsząd otaczają nas niepokojące informacje i przerażające statystyki. Na Sądecczyźnie zawiązało się kilkanaście grup wspierających medyków - wolontariusze w błyskawicznym tempie szyją maseczki i drukują przyłbice ochronne w 3D. Wielu czytelników wsparło naszą inicjatywę #pomagajzsądeczaninem, dzięki której już po raz kolejny udało się ufundować posiłki dla ratowników medycznych, lekarzy, pielęgniarek i pracowników sądeckiego szpitala. 

Zobacz także: V Plebiscyt Medyczny. Trwa głosowanie. Wybierz swojego faworyta!

V Plebiscyt Medyczny, organizowany w ramach IX Seminarium "O zdrowiu sądeczan" to świetna okazja, by okazać wdzięczność wspaniałym lekarzom i wyjątkowym pielęgniarkom biorącym udział w konkursie organizowanym przez Fundację Sądecką, pod patronatem portalu i miesięcznika "Sądeczanin". Zakończyliśmy już głosowanie SMS, jednak w dalszym ciągu można oddać głos wypełniając formularz lub kupon dostępny w marcowym wydaniu naszego miesięcznika.

Głosowanie potrwa do 15 kwietnia. Jeszcze przez kilkanaście dni możecie wesprzeć swoich ulubionych lekarzy i pielęgniarki. Niech tegoroczna edycja organizowanego przez nas konkursu będzie dowodem wdzięczności mieszkańców za trud i poświęcenie sądeckich medyków. W ich rękach nawet zwykła woda staje się lekarstwem. Dziękujemy!

k.kos@sadeczanin.info, fot. Pixabay.com Dziękujemy za przesłanie błędu