Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
17/07/2014 - 12:09

Piłka nożna. Limanovia gromi rezerwy Wisły. Chmiest trafia

W trzecim sparingu rozegranym w trakcie letnich przygotowań do nowego sezonu podopieczni trenera Kasperczyka wysoko pokonali występujące na co dzień w III lidze rezerwy krakowskiej Wisły.
Grano na murawie myślenickiego ośrodka treningowego Białej Gwiazdy. Murawa była przygotowana wyśmienicie. Limanovia przeważała zdecydowanie, zaś instynktem strzeleckim błysnął m.in. doświadczony napastnik Marcin Chmiest, który już wkrótce może przywdziewać barwy limanowskiego III, a wkrótce zapewne II-ligowca. Zwieńczeniem tego udanego dla Limanovii spotkania był piękny lob Arkadiusza Serafina, po którym padła ostatnia bramka tego pojedynku.

Wcześniej Limanovia wygrała z niepołomicką Puszczą 4-2 i przegrała z Rozwojem Katowice 1-2. Następny sparing już w najbliższą sobotę. Przeciwnikiem będzie Glinik Gorlice, zaś sparing zaplanowano w tym mieście na godzinę 15.

Wisła Kraków II – Limanovia Szubryt 0:4 (0:1)
1:0 Chmiest 8, 2:0 Waksmundzki 60, 3:0 Szymura 80, 4:0 Serafin 90

Limanovia Szubryt I połowa: Sotnicki – Gryźlak, Urbański, Kulewicz, Niechciał, Sadio, Jastrzębski, Krówczyński, Skiba, Zawadzki, Chmiest
Limanovia Szubryt II połowa: Szarek – Komorek, Urbański, Czajka, Hudecki, Pawlik, Szymura, Serafin, Pietras, Waksmundzki, Kozieł