Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 31 maja. Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili
02/02/2016 - 10:40

107 metrów kwadratowych posła Jana Dudy

Debiutujący w parlamencie Jan Duda z Prawa i Sprawiedliwości otworzył wczoraj swoje biuro poselskie w Nowym Sączu przy ul. Jagiellońskiej 29/13.

Ceremonia otwarcia biura zgromadziła wielu gości. Pojawili się m.in. poseł Wiesław Janczyk, starosta Marek Pławiak, przewodnicząca RM w Nowym Sączu Bożena Jawor, Andrzej Szkaradek, burmistrzowie i wójtowie sądeckich gmin.

To dla mnie i dla pracowników biura szczególny dzień. Bycie posłem to wielki zaszczyt, ale przede wszystkim zobowiązanie, które zaciągnąłem wobec wyborców i chce jej wypełnić. Biuro jest otwarte dla każdego i będziemy pomagać wszystkim, którzy nas odwiedzą – powiedział na otwarciu okazałego, bo aż 107-metrowego biura, poseł Jan Duda.

Dyrektorem biura poselskiego został Władysław Matczuk, w przeszłości m.in. dyrektor biura Fundacji Sądeckiej. Sekretariat przy Jagiellońskiej 29/13 poprowadzi Katarzyna Szarota.

Asystentami społecznymi (bez wynagrodzenia) posła zostaną jego dzieci: Maciej, Marcin i Katarzyna oraz Łuksza Rutkowski.

Życzymy, żebyście mogli jak najwięcej zrobić dla dobra społecznego – wskazał Jan Siedlarz, proboszcz  parafii św. Kazimierza w Nowym Sączu, który wraz z prałatem Stanisławem Czachorem poświęcili biuro i odmówili modlitwę.

Poseł Jan Duda specjalizuje się w sprawach rolnictwa i ochrony środowiska. Zasiada w dwóch komisjach: Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

(JB)
Fot. JB

Otwarcie biura poselskiego Jana Dudy, fot. Janusz Bobrek


Dziękujemy za przesłanie błędu