Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
24/12/2015 - 09:30

Wigilijne spotkanie w Komendzie Policji w Nowym Sączu

Tradycyjne dzielenie się opłatkiem, ciepłe słowa i życzenia z kolędami w tle – tak było podczas wczorajszego spotkania wigilijnego w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

W imieniu kierownictwa jednostki wszystkich zebranych na sali powitał komendant sądeckiej Policji mł. insp. Jarosław Tokarczyk wraz ze swoimi zastępcami – mł. insp. Krzysztofem Tyborem i podinsp. Ireneuszem Maślanką.

Wigilia u sądeckich policjantów

Oprócz kierownictwa, funkcjonariuszy i pracowników cywilnych sądeckiej Policji nie zabrakło oczywiście zaproszonych gości. Na uroczystość przybyli między innymi prezydent  miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak, starosta nowosądecki Marek Pławiak oraz starosta limanowski Jan Puchała.

Swoją obecnością zaszczycili również przedstawiciele innych służb mundurowych: Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Miejskiej, GOPR-u. Na spotkaniu nie zabrakło także byłych  komendantów naszej jednostki oraz reprezentantów związków zawodowych Policji.

Wigilia u sądeckich policjantów

Opłatki poświecił kapelan IPA w Nowym Sączu ks. Leszek Lipiński. Później zaproszeni goście oraz obecni na spotkaniu policjanci i pracownicy sądeckiej komendy połamali się opłatkiem życząc sobie wszystkiego co najlepsze w nadchodzące święta i Nowy Rok.

Podczas spotkania komendant miejski Policji i jego zastępcy życzyli wszystkim funkcjonariuszom, pracownikom cywilnym, ich rodzinom oraz przybyłym gościom i mieszkańcom Sądecczyzny bezpiecznych, spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2016 roku.

Opr. (MACH)

Fot. i źródło: KMP w Nowym Sączu

Wigilijne spotkanie w Komendzie Policji w Nowym Sączu


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe