Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lipca. Imieniny: Anny, Mirosławy, Joachima
29/12/2020 - 15:45

To był dobry rok! Tak mówi wielu sądeczan. Nie wierzycie? Obejrzyjcie sondę

To był fatalny rok? Ależ skąd! Sądeczanie nie narzekają! Jesteśmy twardzi i w każdych warunkach damy sobie radę. Sprawdźcie, co odpowiadają przechodnie spotkani przez naszego reportera na Jagiellońskiej w Nowym Sączu.

Jakie jest pierwsze skojarzenie z 2020 rokiem? Oczywiście koronawirus. Kwestia pandemii i wszystkiego co z nią związane wylewała się z każdego kanału informacyjnego. Sądeczanie mają jednak swoje zdanie na temat ostatnich 12-miesięcy. I choć kwestia Covid-19 pojawia się w ich wypowiedziach dość często, to nie jest to temat przewodni.

Zobacz także: Piłka, siatka, sporty walki i nie tylko... W sądeckim sporcie dużo się działo

- Nie narzekam, rok był dla mnie dobry zarówno rodzinnie jak i zawodowo – mówi jeden z naszych rozmówców. - Rok był nie najgorszy. Na wiosnę mieliśmy wsparcie z tarczy finansowej także nie ma co narzekać – dodaje pan czekający w taksówce na klientów.

- Ogólnie to rok był dobry, bo miałam więcej czasu na inne rzeczy. Mogłam się rozwijać, więc źle nie było – twierdzi mieszkanka Sądecczyzny. - Cóż, rok był kiepski, ale jakoś go przetrzymaliśmy. Pandemia nas uziemiła, trzeba się było z tym jednak pogodzić – ripostuje mężczyzna.

Więcej wypowiedzi podsumowujących 2020 rok w materiale filmowym. (MP), wideo: Daniel SzlagDziękujemy za przesłanie błędu