Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
18/11/2019 - 13:20

Jazda na masce: policjanci przesłuchują nastolatków z nagrania [WIDEO]

Taka zabawa mogła zakończyć się tragedią. Jeden z nastolatków usiadł za kierownicą auta, drugi na masce samochodu, pozostali nagrywali te wyczyny komórką. Policjanci zainteresowali się filmem, który bardzo szybko trafił do sieci.


Limanowska policja zbiera informacje w sprawie stłuczki, do której doszło kilka dni temu na parkingu przy ulicy Zygmunta Augusta w Limanowej. Grupa nastolatków urządziła sobie „zabawę”. Jeden z nich usiadł za kierownicą auta, a drugi na masce samochodu, pozostali nagrywali te wyczyny komórką i dobrze się przy tym bawili. Słychać było salwy śmiechu.

Zobacz też Szokujące nagranie w sieci. Tak się bawią nastolatki w Limanowej [WIDEO]

Radość nie trwała długo. Już po chwili rozegrały się sceny mrożące krew w żyłach. Na nagraniu, które bardzo szybko trafiło do sieci widać, jak chłopak zsuwa się z maski, a potem auto uderza w autobus, który wjeżdża na plac. Na szczęście nastolatkowi nic się nie stało, ale głupia zabawa mogła zakończyć się tragedią.

Jak udało nam się dowiedzieć, policja nie była wzywana do tej kolizji. Funkcjonariusze dowiedzieli się o niej dopiero z nagrania, które stało się bardzo popularne w mediach społecznościowych. W tej chwili policjanci prowadzą czynności wyjaśniające pod kątem wykroczenia. Funkcjonariusze zbierają i analizują materiał dowodowy i przesłuchują świadków.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG r.gajewski@sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu