Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
24/08/2019 - 22:35

Nowe graffiti w mieście. Kolejna edycja Drip Shop Jam [FOTOGALERIA]

Aleje Piłsudskiego a dokładniej ściany stojących wzdłuż nich garaży zmieniły się właśnie - po raz kolejny - w fantastyczną galerię street artu. Stało się tak za sprawą kolejnej edycji akcji Drip Shop Jam.

Zobacz też: Stary Sącz zamienił się w stolicę rękodzieła. Trwa wielki Jarmark [WIDEO]

Przywykliśmy do tego, że najciekawsze prace street artu w Nowym Sączy wychodzą spod ręki Mgra Morsa albo innych artystów z nim związanych. Nowe dzieła są efektem pracy kilkudziesięciu artystów, którzy zjechali do nas z Polski zrzeszeni w Drip Shop Jam, akcji zainicjowanej przez sądeckie środowisko. Graficiarze wykonują swoje prace non profit a przy okazji zwiedzają Nowy Sącz i całą Sądecczyznę.

Garaże przy Alejach Piłsudskiego to teren, na którym obowiązuje niepisana umowa - artyści nie niszczą i nie zamalowują nawzajem swoich prac przez ustalony wzajemnie czas. Dlatego ich prace będzie tu można podziwiać jeszcze przez kilka tygodni a nawet miesięcy w niezmienionej formie.

ES [email protected] Fot.: Krzysztof Stachura

Nowe graffiti w mieście. Gdzie można je obejrzeć?
Aleje Piłsudskiego a dokładniej ściany stojących wzdłuż nich garaży zmieniła się właśnie - po raz kolejny - w fantastyczną galerię street artu. Stało się tak za sprawą, nie naszych miejscowych, a tym razem przyjezdnych artystów.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)