Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
25/07/2023 - 15:00

O pięknej sądeczance usłyszała cała Polska. Ola znalazła się w gronie najpiękniejszych Polek [FILM]

Pochodząca z Klęczan Aleksandra Budnik choć ma dopiero 21 lat, to już usłyszała o niej cała Polska. Ola znalazła się w gronie najpiękniejszych Polek. Kilka dni temu odwiedziła nasze redakcyjne studio. Posłuchajcie naszej rozmowy.

21-letnia Aleksandra Budnik pochodzi z Klęczan. Na co dzień pracuje w gabinecie kosmetycznym i cały czas doszkala się w tym kierunku. Jej pasją jest muzyka, śpiew i taniec. Ola tańczy w Zespole Regionalnym Mystkowianie i gra na dwóch gitarach - klasycznej i elektrycznej. Ponadto uprawia sport, lubi jeździć na rowerze i uwielbia górskie wycieczki. Już od dziecka marzyła, aby zostać modelką.

- Już jako mała dziewczynka podkradałam mamie szpilki, kosmetyki, ubrania i we własnym domu na korytarzu organizowałam własne pokazy mody – wspomina z uśmiechem Ola Budnik, która nie osiadła na laurach i postanowiła spełnić swoje wielkie marzenie.

Piękna sądeczanka w ubiegłym roku wzięła udział w konkursie piękności i odniosła wielki sukces. Otrzymała koronę i zdobyła tytuł Miss Małopolski 2022, co dało jej awans do ćwierćfinału ogólnopolskiego konkursu piękności. Niestety, z powodów osobistych nie mogła w nim wziąć udziału.

W tym roku znów zgłosiła się do konkursu piękności i znów odniosła wielki sukces. Awansowała do ćwierćfinału, a potem do półfinału i finału Miss Polski, który w połowie lipca odbył się w Nowym Sączu.

Ola już od kilku miesięcy przygotowywała się do wielkiego finału. Podczas zgrupowań, które odbywały się w różnych miejscach w Polsce, brała udział w licznych szkoleniach w czasie których nauczyła się m.in. jak radzić sobie ze stresem, jak oswoić się z kamerą, jak pokochać scenę i publiczność…

- Podczas zgrupowań miałyśmy również szkolenie z samoobrony z Jarkiem Rogowskim, który pokazał nam, jak mamy pokazać, że jesteśmy silnymi kobietami i jak mamy o siebie zawalczyć – dodaje Ola Budnik. Podczas zgrupowań był również czas na relaks i odpoczynek.

Zobacz też Aleksandra Budnik finalistką Miss Polski 2023. W lipcu powalczy o tytuł i koronę

Po licznych szkoleniach, treningach i próbach, nadszedł w końcu czas wielkiego finału, który odbył się w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu. Gala była transmitowana na żywo w Polsacie. Piękną sądeczankę na żywo i przed ekranami telewizorów podziwiało tysiące widzów. 

- Cieszę się, że finał odbył się właśnie w Nowym Sączu. Podczas gali czułam, że jestem u siebie i muszę się zaprezentować z jak najlepszej strony, ponieważ jestem gospodarzem. Wiedziałam, że nie mogę nikogo zawieźć – opowiada 21-letnia Ola Budnik.

Niestety, sądeczance nie udało się zwyciężyć, ale i tak odniosła wielki sukces. Znalazła się gronie Top 16 konkursu piękności i została Ambasadorką Małopolski. To otwiera przed nią kolejne możliwości. Będzie reprezentować nasze województwo na różnych konkursach piękności.

Zobacz też Piękna Aleksandra Budnik - TOP 16 Miss Polski 2023, ma dziś urodziny

Co się zmieniło w życiu Oli po tym, jak została Miss Małopolski i finalistką Miss Polski? Czy rozdała już pierwsze autografy? Jakie ma plany na przyszłość? Czy ma chłopaka? Te i wiele innych pytań zadaliśmy Oli podczas rozmowy w naszym redakcyjnym studiu. Zachęcamy was do obejrzenia nagrania. ([email protected] Fot. RG, Instagram Ola Budnik)

Chcesz zobaczyć najpiękniejsze zdjęcia Aleksandry Budnik? Przejdź na kolejne strony.

StronyDziękujemy za przesłanie błędu