Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
22/02/2020 - 18:20

Pectus koncertował w Nowym Sączu. Sala klubowa była wypełniona po brzegi [FILM]

Sądeczanie nie zastanawiali się długo, jak spędzić piątkowy wieczór. Tłumnie zgromadzili się w Jazz Club Atelier przy ulicy Zielonej, gdzie wysłuchali znanych i lubianych piosenek zespołu Pectus, który tworzą bracia Szczepanikowie pochodzący z niedalekich Bogoniowic.

Chyba nie ma w Polsce osoby, która nie znałaby takich piosenek jak "To co chciałbym ci dać", "Jeden moment", "Barcelona" albo "Dla Ciebie". Wszystkie te utwory wykonuje znany i lubiany zespół Pectus, który od 2011 roku tworzą pochodzący z gminy Ciężkowice bracia Szczepanikowie. Rodzinny zespół odwiedził w piątek (21 lutego) Nowy Sącz, gdzie koncertował w Jazz Club Atelier przy ulicy Zielonej. Koncert zgromadził tłumy sądeczan, którzy po każdej piosence nagradzali artystów gromkimi brawami.

- Ludzie dopisali. Sala klubowa była wypełniona po brzegi. Jesteśmy bardzo zadowoleni. W naszym klubie gramy średnio dwa razy w miesiącu. Odbywają się tutaj różne koncerty, zarówno jazzowe, jak również rockowe czy bluesowe. Każdy może tutaj znaleźć coś dla siebie. Program koncertowy mamy wypełniony do końca roku. Do naszego klubu zapraszamy przeważnie muzyków znanych – mówi Henryk Janusz, właściciel Jazz Club Atelier.

- Bardzo lubię piosenki zespołu Pectus. Gdy tylko dowiedziałam się, że będzie koncertował w Nowym Sączu, to bez chwili zastanowienia zakupiłam bilet. Nie mogło mnie tutaj nie być. Uwielbiam takie utwory jak "Barcelona" czy "To co chciałbym ci dać". Bardzo cieszę się, że mogłam usłyszeć te piosenki podczas koncertu - mówi pani Joanna z Nowego Sącza.

Zobacz też Pectus wystąpi w Nowym Sączu. Mamy dla was bilety na koncert

Kilka dni temu na łamach portalu Sądeczanin ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania były trzy bilety na koncert zespołu Pectus. Cieszył się on wielkim zainteresowaniem naszych czytelników. Otrzymaliśmy ponad sto maili za co bardzo dziękujemy. Niestety tylko trzy osoby mogliśmy nagrodzić biletami. Trafiły one do Urszuli Potoniec, Agnieszki Miki i Sylwii Kubisz. Zwyciężczyniom gratulujemy, a wszystkim tym, którym nie udało się zdobyć biletów, życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

Już wkrótce na łamach portalu Sądeczanin ukaże się wywiad z Tomaszem Szczepanikiem, liderem zespołu Pectus., który podczas wizyty w Nowym Sączu znalazł również chwilę dla naszego portalu.

RG [email protected] Fot. Daniel Szlag, R. Gajewski, Film DS

Tłumy na koncercie zespołu Pectus w Jazz Club Atelier
Sądeczanie nie zastanawiali się długo, jak spędzić piątkowy wieczór. Tłumnie zgromadzili się w Jazz Club Atelier przy ulicy Zielonej, gdzie wysłuchali koncertu znanego i lubianego zespołu Pectus, który tworzą bracia Szczepanikowie pochodzący z niedalekich Bogoniowic w gminie Ciężkowice.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe