Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 19 lipca. Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
25/03/2019 - 10:35

Poseł Józef Leśniak o Sądecczyźnie: rozbudujmy naszą bazę turystyczną

Poseł PiS Józef Leśniak wraz z wieloma sądeckimi samorządowcami i politykami uczestniczył w sobotę w debacie „O rozwoju Nowego Sącza i Sądecczyzny” zorganizowanej w Łącku przez SKT "Sądeczanin". Co według niego zadecydować może o szybszym rozwoju naszego regionu?

Współpraca, turystyka, ochrona środowiska, tradycja, tożsamość kulturowa, komunikacja, atrakcyjne oferty pracy  - wszystkich wątków, jakie poruszyli w trakcie debaty paneliści Witold Kozłowski - marszałek województwa małopolskiego, Ludomir Handzel – prezydent Nowego Sącza i Jan Dziedzina – wójt gminy Łącko pod okiem moderatora w osobie Jakuba Bulzaka, nie sposób przytoczyć.

Zobacz też: Piotr Ryba o regionie: będziemy atrakcyjni dla turystów, będą dobre oferty pracy

A jak na te zagadnienia zapatruje się ktoś, kto działa dla regionu z perspektywy stolicy kraju? Zapraszamy do obejrzenia naszej rozmowy z posłem PiS Józefem Leśniakiem.

Organizatorami Spotkania Góralsko-Lachowskiego, które odbyło się 23 marca byli Związek Podhalan Oddział w Łącku, Wójt Gminy Łącko Jan Dziedzina i Społeczno-Kulturalne Towarzystwo „Sądeczanin”. Patronat medialny nad wydarzeniem miał portal Sądeczanin.info.

ES [email protected] Film: Daniel Szlag

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik