Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 czerwca. Imieniny: Gerwazego, Protazego, Sylwii
09/05/2024 - 12:45

11 kilometrów po górach! Taki dystans na Festiwalu Biegowym teraz w niższej cenie

Trwa wielka promocja Festiwalu Biegowego. Swoim zasięgiem objęła również Bieg Górski na 11 km. To dystans lubiany przez wielu zawodników. Ty również możesz spróbować na nim swoich sił! Dołącz już dziś.

Festiwal Biegowy w Piwnicznej-Zdrój

We wrześniu Piwniczna Zdrój znów będzie miejscem, do którego przybędą tysiące miłośników sportów. Nie zabraknie tutaj oczywiście całych rodzin. 15 Festiwal Biegowy potrwa od 6 do 8 września i już dzisiaj zaprasza wszystkich do Miasteczka Biegowego na trzydniowe, biegowe święto! 

8 września o godzinie 8:30 wystartuje Bieg Górski na 11 kilometrów, który dostarczy zawodnikom sporej dawki sportowych emocji! W ostatnich latach zawsze brało w nim udział wielu zawodników. Podobnie będzie zapewne również teraz.

Bieg Górski na 11 km podczas Festiwalu Biegowego

Jak trasę opisują organizatorzy? - Średnio-trudna, wyznaczona w Parku Zdrojowym na zboczu góry Kicarz w Piwnicznej. Górzysta z podbiegami i zbiegami - informują. Zawodnicy wyruszą oczywiście z Miasteczka Biegowego na Nakle. Tam wyznaczona została również meta. Na trasie będą znajdować się punkty kontrolne, które każdy będzie musiał zaliczyć. 

W biegu prowadzona będzie klasyfikacja open kobiet i mężczyzn. Przed rokiem najlepsi byli Przemysław Wróbel, Piotr Pociecha, Mirosław Urban oraz Małgorzata Czarnota, Regina Kulka-Mnich, Małgorzata Lis-Pasionek.

Warto dodać, że tylko do 15 maja rejestrując się na Bieg Górski 11 km zapłacicie mniej! Wszystko dzięki specjalnej promocji. Obecna cena to tylko 20 zł. Wystarczy, że podczas rejestracji TUTAJ wpiszecie specjalny kod - 15FB15MAJ24.

Żadnego biegoholika nie może zabraknąć podczas Festiwalu Biegowego. Warto wystartować na dystansie 11 km, o czym doskonale wiedzą wszyscy uczestnicy poprzednich edycji. Po prostu - musisz tutaj być! ([email protected], fot.: Zwiedzanie przez Bieganie/ Festiwal Biegowy)Dziękujemy za przesłanie błędu