Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 8 lipca. Imieniny: Arnolda, Edgara, Elżbiety
09/03/2017 - 07:50

Akcja ratownicza na DK – 75. Auto w rowie w Nowej Wsi (ZDJĘCIA!)

Służby ratownicze pomknęły wczoraj wieczorem do Nowej Wsi (gmina Łabowa), bo znów doszło do wypadku na drodze krajowej nr 75. Jazdę w rowie zakończył kierowca osobowego Volkswagena Golfa. Prowadzącemu auto i jadącej z nim pasażerce nic się nie stało.

Wypadek wydarzył się kilkanaście minut po godz. 21.00. Z pierwszych informacji jakie otrzymali ratownicy wynikało, że osobowe auto wypadło z drogi. Do Nowej Wsi, miejscowości znajdującej się przy trasie między Nowym Sączem, a Krynicą-Zdrój pojechały pogotowie ratunkowe, straż pożarna (ratownicy OSP z Łabowej, Łosia i PSP z Krynicy-Zdroju), a także policja.

Kierowca osobowego Volkswagena Golfa zakończył jazdę w przydrożnym rowie. W samochodzie podróżowały dwie osoby. Opuściły one same pojazd.

Kierowcą i pasażerką zajęli się ratownicy. Zostali oni przebadani przez zespół karetki pogotowia ratunkowego. Na szczęście nic im się nie stało.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący Volkswagenem Golfem 20-latek na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu. Auto przewróciło się na lewy bok.

Okoliczności i przyczyny wypadku będą wyjaśniane przez policję.

Przez pewien czas ruch w miejscu, w którym doszło do zdarzenia odbywał się wahadłowo.

(MACH), Fot. PSP w Nowym Sączu.

Nowa Wieś, wypadek, DK - 75


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)