Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
17/07/2020 - 13:20

Dramatyczny wypadek: samochód zderzył się czołowo z autobusem. 9 osób rannych

Droga na odcinku Kwiatonowice – Zagórzany w powiecie gorlickim jest nieprzejezdna. Doszło tam do groźnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Aż dziewięć osób jest rannych.

Było kilkanaście minut po godzinie 11, jak w powiecie gorlickim doszło do groźnego wypadku. W Kwiatonowicach (gmina Gorlice) samochód osobowy zderzył się z autobusem. Jak poinformował na swojej stronie Urząd Miasta Gorlice, droga na odcinku Kwiatonowice – Zagórzany jest w tej chwili nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 16, dlatego policjanci wyznaczyli objazdy.  

Zobacz też Wypadek w Łososinie: zderzyły się samochody dostawcze i ciężarówka. Są ranni

W wypadku ucierpiało aż dziewięć osób. Do szpitala trafili obaj kierowcy, a także czterech pasażerów autobusu. Poszkodowani mają obrażenia głowy, stłuczenia, a nawet złamania, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci przebadali kierowców na obecność alkoholu. Okazało się, że obaj byli trzeźwi. W tej chwili na miejscu wypadku pracuje prokurator oraz policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej gorlickiej policji, którzy ustalają, jak doszło do tego zdarzenia.

- Wszystko wskazuje na to, że na łuku drogi 34-letni kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas i doszło do czołowego zderzenia z autobusem – wyjaśnia asp.sztab. Grzegorz Szczepanek z gorlickiej policji.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. UM Gorlice

Z ostatniej chwili: zderzenie autobusu z samochodem. Aż 9 osób rannych
Droga na odcinku Kwiatonowice – Zagórzany w powiecie gorlickim jest nieprzejezdna. Doszło tam do groźnego wypadku. Samochód osobowy zderzył się z autobusem. Aż dziewięć osób jest rannych.


Dziękujemy za przesłanie błędu