Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
28/09/2020 - 12:05

Gródek nad Dunajcem: zbliża się sesja rady gminy. Radni podsumują letni sezon

Sesja rady gminy Gródek nad Dunajcem została zaplanowana na ostatni dzień września. Tym razem radni będą dyskutować między innymi o działalności policji, realizacji budżetu, a także w sprawie przygotowania gminnych placówek oświatowych do nowego roku szkolnego. Co jeszcze wydarzy się podczas sesji?

Przewodniczący rady gminy Gródek nad Dunajcem Józef Klimek poinformował mieszkańców o posiedzeniu XXVIII sesji radnych, która odbędzie się w środę, 30 września o godzinie 14 w sali konferencyjnej urzędu gminy w Gródku.

Tym razem w porządku obrad przewidziano analizę działalności wójta w okresie między sesjami, zapoznanie się z działalnością Związku Gmin Jeziora Rożnowskiego, a także debatowanie nad stanem wykonania budżetu za pierwsze półrocze bieżącego roku.

Zobacz także: Nasz nowy dom: ekipa Polsatu zmieniła dom rodziny z Rożnowa nie do poznania!

Radni podsumują tegoroczny sezon letni oraz podejmą kluczowe decyzje w sprawie przygotowania gminnych placówek oświatowych do nowego roku szkolnego, które dotyczyć będą zwłaszcza przeprowadzonych oraz planowanych remontów i inwestycji. Radni rozpatrzą również sprawozdanie z działalności policji za ubiegły rok.

Samorządowcy zajmą się też skargą na działalność wójta gminy dotyczącą gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gródka nad Dunajcem. Jakie uchwały podejmą radni? Czy na sesji pojawią się jakieś wolne wnioski? Podsumowanie wrześniowego posiedzenia ukaże się na portalu Sądeczanin.info już niebawem. (k.kos@sadeczanin.info, fot. archiwum sądeczanin.info)Dziękujemy za przesłanie błędu