Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 czerwca. Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Zmarł Józef Mróz, długoletni dyrektor Szkoły Podstawowej w Świniarsku
Środowisko oświatowe Sądecczyzny znów pogrążyło się w żałobie. Wczoraj (24 czerwca), a więc w dniu, kiedy dzieci i młodzież po trudnym roku szkolnym odbierali świadectwa szkolne, zmarł Józef Mróz, długoletni nauczyciel i dyrektor Szkoły Podstawowej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Świniarsku. Odszedł w wieku 88 lat.
25/06/2022
Chcieli sesji stacjonarnych w Nowym Sączu, a tu zaskoczenie. Krótka sesja zdalna
Tylko niespełna trzydzieści minut trwała wczoraj sesja Rady Miasta Nowego Sącza, podczas której została powołana ośmioosobowa Miejska Komisja ds. Referendum. Radni obradowali jednak nie stacjonarnie, ale…zdalnie. Ten tryb bardzo zaskoczył radnych opozycyjnych. Do kwestii obradowania zdalnego nawiązała była przewodnicząca rady Iwona Mularczyk. Z jej wypowiedzi można było wywnioskować jakby pytała: jak to się ma do niedawnych apeli radnych obecnie tworzących większość w radzie o to, by wrócić do obrad stacjonarnych.
25/06/2022
Duże emocje wyborcze na osiedlu Kaduk. Mieszkańcy mieli swoich faworytów
Podczas trwających wyborów na sądeckich osiedlach już w kilku przypadkach doszło do zmiany przewodniczącego. Taką sytuację mamy także na Kaduku. Mieszkańcy przyszli licznie na zebranie i zdecydowali, że nowym szefem będzie Dawid Kudełka. Cały zarząd liczy 4 osoby.
25/06/2022
23/06/2022 - 11:00
table-wiadomosci