Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
14/12/2019 - 09:10

To już przesada! „Święta krowa” zastawiła przejazd na parkingu przed przychodnią

Niektórzy kierowcy parkują w taki sposób, że zajmują dwa, a czasem nawet trzy miejsca parkingowe. Inni stawiają auta w miejscach, w których parkowanie jest zabronione. Jeszcze inni wjeżdżają na chodnik i uniemożliwiają pieszym bezpieczne przejście. Jednak tym razem "święta krowa" zastawiła przejazd na parkingu przed przychodnią przy ul. 29 Listopada w Nowym Sączu. Zobaczcie sami.

- To co się w piątek (13 grudnia) wydarzyło pod przychodnią Optimed przy ulicy 29 Listopada w Nowym Sączu to przechodzi ludzkie pojęcie – napisała do naszej redakcji w mailu pani Dominika.

Jak się okazało, mimo że przed przychodnią było bardzo dużo wolnych miejsc parkingowych, to kierowca Fiata Punto w taki sposób zaparkował swój samochód, że zastawił przejazd. Po chwili przyjechała karetka, która przywiozła pacjenta na badania. Na szczęście udało jej się dojechać pod same drzwi, ale pozostali kierowcy już nie mieli żadnych szans, aby przejechać.

Zobacz też Jedna "święta krowa", a zajęła aż trzy miejsca parkingowe

- Kierowcy Fiata albo tak bardzo musiało się spieszyć albo po prostu nie rozumie do czego służą miejsca parkingowe. Ważne tylko żeby zaparkować jak najbliżej drzwi. Dobrze, że do środka nie wjechał – pisze zdenerwowana pani Dominika.

Nie wiemy, dlaczego kierowca Punta w tak bezmyślny sposób zaparkował auto. Być może miał ku temu słuszne powody, ale tego już prawdopodobnie nie dowiemy się.   

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ 

RG r.gajewski@sadeczanin.info, Fot. Pani DominikaDziękujemy za przesłanie błędu