Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
12/01/2020 - 13:20

Konkurs „Zima rządzi”: oto efekty wędrówek z aparatem fotograficznym [ZDJĘCIA]

Zima „rządzi” od ponad trzech tygodni, ale jak na razie jest kapryśna. Raz raczy nas białym puchem, a potem znowu przypomina słotną jesień. Nasi Czytelnicy dwoją się i troją, aby ją uwiecznić w pełnej krasie.

Konkurs fotograficzny Sądeczanina „Zima rządzi” cały czas trwa. Grudzień kojarzony jest nie tylko ze świętami Bożego Narodzenia i Nowym Rokiem, ale właśnie z początkiem zimy.

W tym czasie zostaliśmy, dosłownie zasypani przez naszych Czytelników zdjęciami zimy, również tymi robionymi z góry, z wykorzystaniem drona.

Czytaj także: Konkurs fotograficzny Sądeczanina: zima rządzi…[ZDJĘCIA]

Dzisiaj prezentujemy część fotografii nadesłanych do naszej redakcji. Jutro następna partia. Spośród nich komisja składająca się między innymi z zawodowych fotografików wybierze najlepsze zdjęcie ilustrujące początek zimy. Dla zwycięzcy mamy miłą niespodziankę dla podniebienia.

Najlepsze zdjęcie ilustrujące początek zimy pokażemy na portalu.

A dzisiaj przedstawiamy zimę uwiecznioną przez naszych czytelników: Piotra Gaborka, Iwonę Sasak, E. Dobosza, Monikę Jasiewicz, Ewelinę Olesiak, Miłosza Jaskółkę.

Oczywiście konkurs fotograficzny Sądeczanina „Zima rządzi” trwa nadal.

Czekamy na efekty waszych wędrówek z aparatem fotograficznym.

Nadsyłajcie je na adres i.michalec@sadeczanin.info. Na zwycięzcę konkursu czeka smakowita nagroda dla podniebienia.

Prosimy także oto, aby wraz ze zdjęciem/ami wysyłać zgodę na ich publikację - niniejszym oświadczam, że przesłane fotografie są mojego autorstwa i wyrażam zgodę na ich przetwarzanie do celów konkursowych oraz publikację ze wskazaniem autora.

i.michalec@sadeczanin.info, Fot. Piotr Gaborek, Iwona Sasak, E. Dobosz, Monika Jasiewicz, Ewelina Olesiak, Miłosz Jaskółka.

Konkurs „Zima rządzi”: oto efekty poszukiwań z aparatem fotograficznym [ZDJĘCIA]
Zima „rządzi” od ponad trzech tygodni, ale jak na razie jest kapryśna. Raz raczy nas białym puchem, a potem znowu przypomina słotną jesień. Nasi Czytelnicy dwoją się i troją, aby ją uwiecznić w pełnej krasie.


Dziękujemy za przesłanie błędu