Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 19 września. Imieniny: Januarego, Konstancji, Leopolda
20/03/2017 - 16:50

Kto to zniszczył? Trzeba instalować kamery nawet w lesie?

Na kilkanaście złotych oszacowano straty po tym jak nieznani jeszcze sprawcy zdewastowali ścieżkę w Biczycach Górnych. Urzędnicy z Urzędu gminy w Chełmcu szukają świadków a idąc za tym sprawców wybryku.

- Na razie jeszcze nic nam się nie udało ustalić. Powiadomiliśmy policję i ubezpieczyciela. Straty szacowane są na kilkanaście tysięcy złotych – mówi zastępca wójta Artur Bochenek. Gmina apeluje do wszystkich ewentualnych świadków albo osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców o kontakt bezpośredni lub telefoniczny pod numerami 18 414 56 50 lub 606 716 304.

Zobacz też: Sądeczanin poleca: Gdzie pobiegasz bez psa łapiącego za nogi?

Do dewastacji doszło w sobotę w nocy z 10 na 11 marca. – Podejrzewam, że to wybryk jakiś pijanych wyrostków. Czy mamy monitoring? Nie, bo nikt by się nie spodziewał, że dojdzie do czegoś takiego w lesie, ale może rzeczywiście trzeba się nad jego montażem zastanowić – komentuje Bochenek.

Zniszczone zostały doszczętnie tablice informacyjne i kilka innych elementów tzw. małej architektury. Wandalom nie uszło tez nawet zwierciadło wypukłe, które ma służyć pomocą kierowcom.

ES [email protected] Fot.: UG w Chełmcu

Kto to zniszczył? Gmina szuka sprawców


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe